ostatni rok, Netflixa Dodano polski serial oparty na powieści znanego amerykańskiego pisarza Harlana Cobaina. Jego historie znane są z nieoczekiwanych zwrotów akcji, a także fabuły zwykle obracającej się wokół nierozwiązanych wydarzeń z przeszłości, takich jak morderstwa, wypadki śmiertelne i nie tylko.
Pisarz kilka lat temu podpisał kontrakt z gigantem streamingowym na wykonanie kilku adaptacji jego książek. Wśród nich, Ten przebój polskiego pochodzenia zatytułowany „Ani słowa” wyróżnia się. seria Netflixa Zawiera 6 odcinków, z których każdy trwa około 50 minut..
Kurs platformy audiowizualnej został napisany przez Ágatę Malesińską i Wojciecha Miłoszewskiego. Na czele obsady stoją Magdalena Pokzarska, Leszek Lisjota i Agnieszka Grochowska. Oficjalna recenzja nt Netflixa Notatki: „Zniknięcie młodego mężczyzny po śmierci przyjaciela wywraca do góry nogami życie mieszkańców dobrze prosperującego warszawskiego przedmieścia, ujawniając ich sekrety i kłamstwa”.
Jaki jest temat „ani słowa”?
Serial „Ani słowa”, którego premiera odbyła się w zeszłym roku NetflixaI Szybko podbił użytkowników Red N i sprawił, że ludzie zaczęli mówić. Scenariusz jest pełen nieoczekiwanych i zabawnych zwrotów akcji, dużo napięcia i tajemnic. Być może to był główny powód, dla którego została wybrana przez publiczność, ponieważ jest to ekscytująca historia, która nie pozwoli ci wstać z miejsca.
Fabuła obraca się wokół życia pary Parkesów, której niczego nie brakuje. Jednak jego syn Adam (Krzysztof Oleksyn) bardzo przeżywa śmierć swojego przyjaciela Igora (Piotr Naberala), którą kwalifikuje jako wypadek. Jego matka, Anna (Magdalena Pokzarska), instaluje w jego telefonie komórkowym system namierzania. Dzięki temu dowiaduje się o rozmowie nastolatka z jego dziewczyną Kają (Agata Lapno), w której bierze na siebie odpowiedzialność za śmierć Igora. Anna jest wystarczająco zmartwiona, ale po zniknięciu Adama pogrąża się w otwartej rozpaczy. Matka zaczyna go szukać, ale zostaje zatrzymana przez grupę nieznajomych. Teraz brakuje dwóch.
„Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury.”