Netflix będzie dystrybuować kolejny film Johnny’ego Deppa

Johnny Depp odzyskał trochę spokoju zawodowego, gdy 1 czerwca w hrabstwie Fairfax w stanie Wirginia ogłoszono jego zwycięstwo nad Amber Heard. Media społecznościowe eksplodowały, zanim aktor wygrał, a teraz przyszłość wygląda jeszcze bardziej obiecująco. Przez różnorodny Potwierdzono, że nadchodzący film Johnny’ego będzie dystrybuowany przez Netflix, ale pod pewnymi warunkami.

nie przegap: Plotka: Johnny Depp w rozmowach na temat soku z żuka 2

Stała się młodą gwiazdą na przełomie lat 80-tych i 90-tych, głęboko Udało mu się utrzymać solidną karierę w przemyśle filmowym (choć jego zawód to muzyka). Wraz z nadejściem XXI wieku, jedną z najważniejszych ról swojego życia, w serii pojawił się również Jack Sparrow Piraci z Karaibówcharyzmatyczna osobowość, która przyniosła mu kilka milionów pensji, więcej sławy i zwolenników.

Kiedy Jasio wziąć ślub z Amber Heard W 2015 roku niewiele wiedział, że jest w burzliwym związku, długim rozwodzie i niekończącym się łańcuchu procesów sądowych, które spowodowały, że straciłby wtedy swoją największą pracę w Hollywood. Ale teraz, kiedy ława przysięgłych wydała werdykt na korzyść aktora, horyzont wydaje się mu o wiele bardziej przyjazny.

Zapraszamy do lektury: Amber Heard napisze książkę, w której ujawni wszystkie sekrety Johnny’ego Deppa, ponieważ nie ma nic do stracenia

Ulubiony To będzie nowy film JasioDramat, w którym zagra Ludwik XV; Dyrekcja jest odpowiedzialna za Maïwenn, a wśród jej miejsc znajduje się Pałac Wersalski. Kilka godzin temu poinformowano, że Netflix podpisał kontrakt na produkcję filmu, jednak różnorodny Zaprzecza plotkom i mówi, że czerwony gigant telewizyjny zgodził się tylko na dystrybucję taśmy na francuskiej ziemi. Tak czy inaczej, to pozytywna wiadomość dla głęboko i jego kariera.

ostatni film Johnny Depp jest Minamata- 35% adaptacja życia fotoreportera Eugeniusz Smithktóry przez swoją kamerę odpowiadał za dokumentowanie skutków japońskiej firmy Chisso, która wrzucała rtęć do rzek, zatruwając mieszkańców Minamata przez dziesięciolecia. Film miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 21 lutego 2020 r., wywołując falę bardzo pozytywnych reakcji na wykonanie filmu. Jasio.

w każdym razie Minamata Kompletna porażka w kasie z powodu osobistych skandali, Johnny dał ujmujący występ, a nawet zdobył nagrodę Festiwalu Filmowego Cameraimage w Polsce. głęboko Podziękował za docenienie wiadomości na Instagramie, opisującej relację między reżyserem a aktorem jako kluczową dla powstania siódmej sztuki, deklarując swój gust w spontanicznym radzeniu sobie z samym sobą przy wyborze swoich projektów, ponieważ daje to większą autentyczność jego podejściu do Aparat. . Wydarzenie świętowali najwierniejsi zwolennicy aktora.

w każdym razie Johnny Depp Możliwe, że już nigdy nie zagra w Jacka Sparrowa i wielu tego żałuje, jego fani nie tracą w niego wiary. W sieciach społecznościowych wciąż możemy znaleźć wiele postów, które wspierają zarówno jego posunięcia, jak i wypowiedzi, umniejszając wszystko, co zostało powiedziane i zrobione. bursztynObecnie przechodzi jeden z najgorszych etapów swojej kariery. Werdykt jury miał kluczowe znaczenie dla określenia ścieżek kariery obu i tylko czas pokaże, czy powrócą na szczyt biznesu, czy pozostaną w głębinach.

Możesz być zainteresowanym także tym: Prawnicy Amber Heard proszą o uchylenie wyroku na korzyść Johnny’ego Depp

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.