Netflix: Deadly Suspicion to ekscytująca historia, która spełnia nie tylko swoje zadanie dla rozrywki

Śmiertelne podejrzenie (DetektywUK-US / 2019). kierunek: Andrea Di Stefano. Scenariusz: Andrea Di Stefano, Matt Cook i Rowan Joffe, na podstawie powieści Trzy sekundyAutorzy: Anders Roslund i Borge Hellström. Fotografia: Daniel Katz. Wersja: Job ter Burg. Piosenka: Will Blair i Brooke Blair. Lista: Joel Kinman, Rosamund Pike, Common, Anna de Armas, Clive Owen, Eugene Lipinski i Karma Meyer. Trwanie: 113 minut. Dostępne w: Netflix. Widzieliśmy: Hassan.

Finansowana głównie przez Brytyjczyków powieść szwedzkiego duetu Roslund & Hellström z Kolumbii jako inspiracja dla scenariusza, odpowiedzialny włoski reżyser i tak różnorodna obsada jak Joel Kinnaman, Rosamund Pike, Common, Ana de Armas i Clive Owen, Śmiertelne podejrzenie (Dziwny tytuł, z którym zmieniono nazwę oryginału DetektywJest to ćwiczenie tego typu, które może nie generować wielu niespodzianek lub nadmiernego entuzjazmu, ale jednocześnie jest subtelnie wizualizowane jako osiągnięcie celu, jakim jest przyciągnięcie solidnych zasobów w około dwie godziny.

https://www.youtube.com/watch?v=lFGyg9Z-g

Od dramatu rodzinnego po kino gangsterskie, od thrillera po gatunek więzienny – ta druga cecha Andrei Di Stefano (podobnie jak Escobar: Raj utracony) Ma ekskluzywnego bohatera Pete Kosloo (Joel Kinman), mężczyznę o podwójnej (lub potrójnej) obecności: jest człowiekiem rodzinnym (mieszka z żoną graną przez Annę de Armas i ich młodą córkę), jest powiązanym handlarzem narkotyków do najbardziej brutalnej polskiej mafii i jest informatorem FBI The Federal. Chodzi w szczególności o zmieniające się decyzje dwóch agentów FBI (tutaj Ehdra Clive Owen i Rosamond Pike) oraz śledztwo po morderstwie prowadzone przez śledczego NYPD (praca nad oryginalną powieścią została przeniesiona do tego miasta) odpowiedzialnych za jointa, który zdecyduje Ścieżka Koslowa Wewnątrz i na zewnątrz więzienia, między kilkoma przecinającymi się wieloma sojuszami i zdradami.

Prawdą jest, że jest propozycja Śmiertelne podejrzenie Coś w stylu starego kina drugiej klasy, które szuka rozrywki, a nie zdobywania prestiżu lub czerpania radości z odkryć wizualnych lub narracyjnych, ale nawet z jego ograniczeniami i ciągłym poczuciem zależności w dużej mierze od różnych formuł różnych gatunków, którymi się zajmuje, Di Stefano i obsada zakończyła się czymś więcej niż ich misją: po kilku dniach od premiery w serwisie Netflix film pozostaje jednym z dziesięciu najpopularniejszych tytułów na platformie streamingowej.

Konosah The Trust Project

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *