Netflix: Forst to 6-odcinkowy polski serial, który konkuruje z True Detective i HBO

Netflix: Forst to 6-odcinkowy polski serial, który konkuruje z True Detective i HBO

Netflixa

Platforma ma już swój własny serial detektywistyczny, który cieszy się obecnie takim samym zainteresowaniem jak serial HBO. O czym on mówi?

Polski serial, który chce obalić prawdziwego detektywa.
© IMDbPolski serial, który chce obalić prawdziwego detektywa.

Usługa transmisji strumieniowej Netflixa Nowy rok rozpoczął się od sukcesów m.in Stowarzyszenie Śnieżne, Wydziwianie I ostatni Windy. Dodał jednak także nowe zjawisko, skierowane szczególnie do fanów kryminałów. Jest to treść wywodząca się z Polski, charakteryzująca się fabułą i krótkim czasem trwania, wynoszącym zaledwie sześć odcinków. Tutaj opowiemy Ci wszystko o jego sukcesie.

Tego typu produkcja pojawia się w idealnym momencie, bo już w niedzielę 14 lutego HBO Max pierwszy występ Prawdziwy detektyw: Kraina nocy, czwarty sezon popularnego programu tej stacji. Również w sześciu rozdziałach pojawi się nowa tajemnica, którą odkryją jej bohaterowie, grani przez Jodie Foster i Callie Reese. Dlatego obie platformy mają swój własny szkielet.

Nowe zjawisko Netflixa jego nazwa Forresta Również Detektyw Forrestna podstawie powieści polskiego pisarza Remigiusza Mroza pod tym samym tytułem, w reżyserii Daniela Jarosika i Leszka Dawida. Oficjalna premiera miała miejsce na całym świecie w ubiegły czwartek, 11 stycznia, a już w ciągu zaledwie czterech dni stała się jedną z najchętniej oglądanych serii w streamingu.. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w pierwszej dziesiątce, tuż za nią Wydziwianie I Berlin Do Kradzież pieniędzy.

O czym on mówi? Wydarzenia opisane w tym ekscytującym filmie rozgrywają się na naturalnej granicy Karpat, pomiędzy Słowacją a Polską. Tatry stają się miejscem serii brutalnych morderstw, a detektyw Victor Frost, znany ze swoich niekonwencjonalnych metod, wkracza, aby rozwiązać sprawę. Sarkastycznemu i skutecznemu policjantowi pomaga dziennikarka Olga Zrębska. Razem rozpoczną pozasądowe dochodzenie.

+ Wlać mróz

Gwiazdy serialu Borys szykowny W roli detektywa Victora Frosta i towarzyszy mu Andre Benias Podobnie jak i autorstwa Edmunda Osiki Zuzana Saborznikow Podobnie jak Olga Zrębska. Obsadę uzupełniają Camilla Bär, Aleksandra Grabowska, Szymon Wróblowski, Maciej Besta, Michał Sławada, Tomasz Bojo, Artur Barcis i Małgorzata Hajewska-Krzysztowicz.

+Pierścienie mrozu

 • Pierwszy odcinek (45 minut):
  Forrest prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa w górach, mając do czynienia ze zdenerwowanym inspektorem, ciekawskim dziennikarzem i możliwością drugiej śmierci.
 • Odcinek drugi (41 minut):
  Badając nowe miejsce zbrodni, które może być powiązane z zabójcą, Forrest łamie zasady i ponosi konsekwencje, które mogą mieć wpływ na całą sprawę.
 • Odcinek 3 (41 minut):
  Gdy badacze identyfikują bezgłowe ciało, śledztwo Forresta wkracza w sferę potężnych postaci.
 • Odcinek 4 (41 minut):
  Olga odkrywa sekret Starzyka. Następnie Forrest łączy kropki i przybliża się do zabójcy… i niebezpieczeństwa.
 • Odcinek 5 (43 minuty):
  Gdy Forrest goni potwora Gewaunt, policja go ściga. Jedyne, co możesz zrobić, aby ich pozbawić, to walczyć do ostatnich konsekwencji.
 • Odcinek 6 (44 minuty):
  Kiedy potwór porywa bliską inspektorowi osobę, cała policja – łącznie z Forrestem – próbuje ją uratować bez szwanku.

rekonesans Czy będziesz oglądać serial „Las” na Netfliksie?

Czy będziesz oglądać serial „Las” na Netfliksie?

0 osób już oddało głos

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *