Netflix Games rozpoczyna swoją usługę z tymi darmowymi tytułami

Gry Netflix To nowa usługa oferowana przez tę platformę streamingową. Jest to zintegrowane z istniejącą subskrypcją i pozwala cieszyć się grami wideo na urządzeniach mobilnych. Chociaż jest teraz ograniczony do kilku gier, takich jak Stranger Things 1984 NS Dziwne rzeczy 3.

Całkowity, Gry Netflix Ma na swoim koncie pięć wydań gier wideo: Dziwniejsze rzeczy: 1984 I Stranger Things 3: Gra, Oprócz Masz inne informacje o tym wydarzeniu?I wybuch karty I wahadłowy. Pomimo tego, że jest to niewielki katalog, firma obiecuje zaoferować nowe doświadczenia w najbliższej przyszłości.

Gry Netflix Stranger Things 1984

Niektóre tytuły, które może przynieść, to łamigłówki i historie narracyjne, a także bardziej złożone doświadczenia. Mam nadzieję, że wkrótce się odezwiesz.

Dlaczego firma stworzyła Netflix Games?

Jak wspomniano graczI Netflix Próbuje wejść do branży od początku lata 2021 r. W związku z tym zatrudnił ekspertów branżowych, takich jak Mike Verdu, który był wiceprezesem ds. rozwoju gier wideo w sztuka elektroniczna. wreszcie, Gry Netflix Poszedłem na rynek w sierpniu na Polska.

Gry Netflix Stranger Things 1984

Do końca września był dostępny pod adresem: Hiszpania i Włochy. Został wprowadzony na całym świecie 3 listopada 2021 r. Firma prawdopodobnie będzie chciała rozszerzyć swój rynek o Gry Netflix. Prawdopodobnie jak inne firmy nadawcze Disney + NS Funimacja Mogą pójść w ich ślady.

w ten sposób, Gry Netflix Dołącza do innych usług, takich jak Chrupiąca Bułka które są najdłużej obecne na rynku gier wideo na urządzenia mobilne. Śledź dyskusję na ten temat i nie tylko na naszym kanale niezgoda. Możesz także zatrzymać się youtube Aby oglądać więcej treści związanych z anime, filmami, komedią, grami wideo i nie tylko od Geek Culture:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *