Netflix i bardziej brutalne dramaty kryminalne, które niewielu oglądało

Netflix Zawiera skarb ukryty na widoku, kręci się wokół łańcucha wszelkiego rodzaju iz różnych krajów, które co miesiąc pozostają niezauważone i gubią się wśród długich list premier, a bieganie do nich jest jak odkrywanie złota na końcu tęczy .

Najlepszy w Twoim katalogu? Możesz pomyśleć, że to terroryzm, ale to nie jest najlepsze Netflix Zrób to Dramat kryminalny Wypełniony intrygami i tajemnicami, które bawią się twoim umysłem, gdy próbujesz odkryć tożsamość sprawcy i rozwiązać sprawę przed śledczymi odpowiedzialnymi za śledztwa, które chociaż są fikcyjne, mogą wydawać się bardzo realne, nawet jeśli zauważysz je od drugiego boku ekranu.

Plik Dramat kryminalny Jedna z najbardziej znanych serii w Netflix W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi jest zajętych swoimi bardzo rozrywkowymi sieciami, ale katalog jest ogromny i na pewno jest wiele rzeczy, które wciąż trzeba odkryć, dlatego po prostu musisz trzymać się z daleka od najsłynniejszej, top 10 i to samo. Netflix Zaleca (ponieważ jego algorytm nie wyciągnie cię z tego).

Jeśli chcesz Wolne thrillery, powieści kryminalne w stylu brytyjskim lub komedie kryminalne Lub opowieści pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, zawsze znajdziesz coś, co sprawi, że zechcesz wziąć udział w maratonie, który pozostawi cię na nogach na wiele godzin, aby odkryć prawdę.

Kilka dramatów kryminalnych na Netflix do obejrzenia, a powinieneś:

Dzień dobry Veronica

Założony w Brazylia, Ten film jest Oparte na rzeczywistości. Tajemniczy dramat śledzi policjanta, który bada serię przypadków, w których ofiarami były kobiety, co prowadzi ją do śledzenia ścieżki potencjalnego seryjnego mordercy, spisku i pozornie normalnej pary ukrywającej mroczną tajemnicę. Serial nie jest oparty w szczególności na prawdziwym zabójcy, a raczej na kilku prawdziwych przypadkach morderstw, które będą ci towarzyszyć podczas oglądania serialu.

Oznaki

on jest Seria polerowanie Złożone i pełne tajemnic, które trochę Ci przypomną Bliźniak Szczyty. Historia zaczyna się, gdy odkrywane jest ciało młodej kobiety, która została zabita, co pokazuje podobieństwo do innej sprawy, która miała miejsce dziesięć lat temu, a teraz pojawia się nowy komendant policji, który musi się przemieszczać i kierować Owl Mountain City. Aby przerwać ciszę otaczającą poprzedni stan i klucze do połączenia go z nowym stanem.

Jerry / Hajj

Ten brytyjski serial opowiada historię japońskiego detektywa, który zostaje wysłany do Londynu z misją odnalezienia swojego brata, który prawdopodobnie nie żyje. Historia przeskakuje z Tokio do Londynu, co czyni ją wyjątkową i ujawnia, że ​​zniknęli ludzie Mafia Yakuza I sprawa morderstwa, w której sprawy nie są jasne.

Szlam

Ta polska seria łączy w sobie tajemnicę i Przestępczość z nadprzyrodzonymi i lokalnymi mitami. Historia opowiada o dwóch dziennikarzach, zarówno weteranach, jak i nowicjuszach, którzy rozpoczęli współpracę w latach 80. po tym, jak zostali wysłani w celu zbadania morderstwa prostytutki i biznesmena, co doprowadziło ich do odkrycia dwóch samobójstw. Nastolatki już zdają sobie sprawę, że sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje, ale gdy policja przygotowuje się do jej zamknięcia, to oni muszą dowiedzieć się prawdy, zanim będzie za późno.

Zatrzymać

Zrobiono w BelgiaTa seria przestępstw podąża za wymienionym śledczym Yuwan Peters, Który podróżuje z Brukseli do miasta, w którym dorastał, aby zbadać sprawę zabójstwa piłkarza znalezionego w rzece. Pierwotnie sprawa była uważana za samobójstwo, ale Peters jest przekonany, że tak się nie stało, więc musi podążać za swoim instynktem i walczyć z systemem, aby znaleźć odpowiedzi, a to tylko w sezonie 1.

Zemsta

to jest Kryminał (Co jest właściwie mini serią) to opowieść o zemście, w której dwie rodziny z odległego szkockiego miasteczka zostają dotknięte przerażającym morderstwem, które zamienia je we wrogów (każda obwinia się nawzajem). W trakcie pojedynku mają niepowtarzalną okazję do zemsty, podejrzany o morderstwo wpada w wypadek, znajdują go i muszą zdecydować, co z nim zrobić, skoro już je mają.

Fatema

Najlepsza seria Netflix to jest język turecki I to jest bardzo nieoczekiwane. Historia następuje FatemaKobieta po odkryciu zaginięcia męża postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć go szukać (głównie dlatego, że bez mężczyzny nie wolno jej nic robić), co prowadzi do popełnienia przestępstwa, które do niej prowadzi. angażując się w niewłaściwe osoby i stając się niewidzialnym zabójcą, który zabija kogokolwiek, aby przeżyć.

Zbrodnie Walhalli

on jest Seria Islandii Jest mroczny, tajemniczy i okrutny. Zbrodnie Walhalli Rozpoczyna się odkryciem zwłok w małej społeczności otoczonej lodem i odizolowanej od wszystkiego, a okazuje się, że morderstwo to pierwszy przypadek seryjnego mordercy w mieście, bez doświadczenia w rozwiązywaniu tak dużych spraw, agenci muszą się nauczyć aby odkryć linki już analizuję wskazówki, abyś mógł złapać sprawcę Zanim liczba ofiar nadal będzie rosła, co jest związane z kwestią krzywdzenia zaginionych dzieci.

Sygnał

Ta produkcja z Korea Śledzi dwóch policjantów, którym udaje się porozumieć przez dwa stare radia, które przełamują barierę czasową. Z jednej strony mamy profil kryminalisty z 2015 roku, az drugiej detektywa z 1989 roku, a oni muszą współpracować, aby rozwiązać brutalną sprawę zaginięcia dziewczyny związanej z przeszłością i przyszłością, która ujawnia, że ​​oni nie są tak daleko, jak myśleli.

potępienie

Ten ciąg jest plikiem Okres dramatu kryminalnego Akcja rozgrywa się w 1931 roku podczas Wielkiego Kryzysu. Wszędzie zaczynają się dziać strajki robotnicze, są wojny płacowe, a życie się komplikuje. W środku tego wszystkiego mamy Setha Davenporta, bezdomnego mężczyznę udającego kaznodzieję i mobilizującego pracowników do konfrontacji ze swoimi szefami i bankami, pogrążając ich w jeszcze większym ubóstwie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *