Netflix już testuje swoją nową platformę gier wideo

W lipcu ubiegłego roku Netflix potwierdził wejście w świat mobilnych gier wideo, po przeprowadzkach swoich pracowników w tańszych miesiącach. Wygląda na to, że Netflix spieszy się z wprowadzeniem nowej usługi i Rozpoczęły się testy wśród użytkowników platformy w Polsce Chociaż w tej chwili jest tylko na Androidzie.

Kilka dni temu polskie konto Netflix ogłosiło, że za pośrednictwem aplikacji Netflix użytkownicy to zrobili Dostęp do gier Stranger Things i Stranger Things 3 z 1984 r.Gry, które są odtwarzane niezależnie od aplikacji Netflix i instalowane na urządzeniach. Żaden z tych tytułów nie oferuje reklam ani zakupów w aplikacji.

W rzeczywistości oba tytuły nie są nowe, Jest dostępny od kilku lat zarówno w App Store, jak i Play Store Powstał we współpracy z Netflixem na potrzeby drugiego i trzeciego sezonu Stranger Things. W lipcowym ogłoszeniu firmy wspomniano, że gry będą częścią nowej kategorii na platformie.

Jak widać na obrazku towarzyszącym tweetowi z ogłoszeniem gry Jest pobierany bezpośrednio ze sklepu Google Play, chociaż na Androidzie można instalować aplikacje z innych źródeł. Najprawdopodobniej w systemie iOS Netflix podąży tą samą ścieżką, ponieważ nie ma innego sposobu na zainstalowanie aplikacji innych firm.

Ta metoda Nigdy nie przestawaj być denerwującyWymaga od użytkowników podania danych konta Netflix dla każdej zainstalowanej gry, ponieważ jest ona dostępna tylko dla subskrybentów, chyba że komunikują się wewnętrznie i nie ma potrzeby wykonywania tego procesu. weryfikacja.

Należy pamiętać, że ta nowa platforma jest całkowicie darmowa dla wszystkich użytkowników, przynajmniej na razie. Jeśli ten nowy zakład zadziała, szanse są w przyszłości, Netflix rozważa dodatkowe ładowanie Dla jej subskrybentów.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *