Netflix ma polską perełkę, która zaskakuje wszystkich na platformie

Netflix ma polską perełkę, która zaskakuje wszystkich na platformie

Netflixa Jest to jedna z najpopularniejszych platform wszechczasów, która ma wiele do zaoferowania filmyOraz wszelkiego rodzaju seriale i filmy dokumentalne, które można oglądać samemu lub z kimś.

Prawda jest taka, że ​​surowe produkcje opowiadające historie należą do najchętniej konsumowanych i przy tej okazji trzeba mówić o jednej z najnowszych produkcji.

Czytaj więcej: Polski serial na Netfliksie, mający zaledwie 8 rozdziałów, zadziwi Cię

To jest „Freestyle”, produkcja na platformie przepływ Lider, który opowiada nam historię obietnicy rapu i hip-hopu.

„Gwiazda rapu z kryminalną przeszłością postanawia sprzedać narkotyki, aby spłacić długi wobec studia nagraniowego. Jednak ryzykowny plan może go drogo kosztować” – czytamy w oficjalnym opisie dramatu na platformie streamingowej. Netflixa.

Trzeba powiedzieć, że to film Został niedawno wydany i trwa 88 minut. Film wyreżyserował i napisał Maciej Bochniak przy wsparciu Slavomira Šuty.

Czytaj więcej: Netflix ma polskie seriale z zaledwie 6 sezonami, które zapewnią ci rozrywkę bez mrugnięcia okiem

W tym sensie trzeba powiedzieć, że muzyka rap to światowy trend, który w ostatnich latach zajął centralne miejsce, docierając do wielu miejsc i jest to idealny film, abyś mógł zobaczyć i dowiedzieć się o tym świecie, jeśli tak. już, wiesz. Choć jeśli już to znasz i wiesz o co chodzi to niewątpliwie Ci się spodoba.

„Bezpłatny.” Źródło: Twitter @AndyVermaut

Freestyle to zabawna produkcja do oglądania i analizowania handlu narkotykami, rozwoju młodych ludzi i wychodzenia z kłopotów. Na koniec trzeba dodać, że w tej polskiej produkcji wystąpiła znakomita obsada, w skład której wchodzą m.in. Maciej Musialowski, Neel Kaczmarek, Michał Sikorski i Filip Lepiecki.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *