Netflix może być zaprogramowany na dostęp do gier; Apple Arcade inspiruje nową usługę

Wiadomość
Dziecięce zabawy
22 maja 2021, godz. 16:15

Czy Netflix rozważa rozszerzenie swojej oferty o usługi gier wideo w czasie rzeczywistym? To właśnie sugerował raport witryny informacyjnej.

Wygląda na to, że właściciele platformy streamingowej Netflix są bogaci w filmy i seriale Ellos van a Rozszerz swoją ofertę gier wideo. Przynajmniej to sugeruje, opierając się na informacjach od osób blisko związanych z Netflixem. raport Witryna informacyjna, która wydaje się być amerykańskim gigantem Chcesz zatrudnić eksperta branżowego na stanowisko CEO, który będzie mógł wprowadzić firmę w świat gier. Nowa usługa będzie przypominać subskrypcję Apple Arcade, chociaż link do Xbox Game Pass jest jasny.

Napisałem ?? Wprowadzam firmę w świat gier. Ale poważnie Netflix już przetestował gry. Ustanowienie Purua Edytor dwóch licencjonowanych produktów sekwencyjnie. Dziwne rzeczy (Stranger Things: The Game I Stranger Things 3: The Game). Możemy również obejrzeć interaktywny film na Twojej platformie. Czarne lustro: BandersnatchKtóry ?? Czy podoba ci się praca studia Telltale? Pozwoliło nam to mieć ograniczony wpływ na wydarzenia rozgrywające się na ekranie. Netflix miał również wpływ na świat gier wideo, tworząc takie serie jak Castlevania Tak, a co jeśli? W mniejszym stopniu, dlaczego scenariusz został oparty na książkach Andrieja Sapkowskiego? Udać się ?? kluczowy. Jednak rozszerzenie oferty telewizyjnej o gry byłoby bardziej kosztownym i ryzykownym posunięciem.

Licencjonowane gry z serii Stranger Things nie wydają się przyciągać widzów.

Tak to jest grać Czy świece są tego warte? Tak to wygląda. Aktor Netflix Pokazałem Amerykański polygon Servicio Firma jest podekscytowana możliwością rozwoju w dziedzinie rozrywki elektronicznej.

Nasi odbiorcy doceniają różnorodność i jakość dostarczanych treści. Dlatego cały czas pracujemy nad poszerzaniem bazy seriali i filmów dostępnych na platformie. Czy zauważyliśmy, że wiele osób lubi bezpośrednio uczestniczyć w historiach, które kochają? Czy to interaktywne filmy (??), czy gry oparte na popularnych produktach. Więc nie możemy się doczekać, aby zrobić co? Więcej o rozrywce interaktywnej.

Na co dokładnie zdecyduje się Netflix? Jeszcze nie wiemy. Według wspomnianego wyżej raportu serwisu firmy informatycznej To będzie To jak subskrypcja za 24,99 USD do Apple Arcade, która obecnie oferuje dostęp do ponad 180 gier. Między nimi może nie być takich strajków Grand Theft Auto VI Skirima Gdyby Pustynia 3 (Dostępne z subskrypcją Xbox Game Pass), ale właściciele iOS mają w czym wybierać. Czy Netflix może pójść w tym samym kierunku? Lub spróbuj pomieszać style Microsoftu. ?? Warzywa ?? Silnie Oni rozwijają Służą im, ale to nie znaczy, że nie ma dla nich miejsca na poważną konkurencję na rynku. Netflix z pewnością może je stworzyć, jeśli firma jest w pełni zaangażowana na przykład w nowy projekt, z wyjątkiem tytułów licencjonowanych. Był w stanie zaprezentować oryginalne produkty.

Czy to się stanie? Trudno powiedzieć. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe informacje. wspólny ?? æ Serwisy abonamentowe w Polsce wydają się kłócić z faktem, że więcej abonamentów? Więc oczywiście, czy będzie to dobry stosunek jakości do ceny? Tobie też zapłacimy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *