Netflix: Netflix dokonuje nowego przejęcia swojej platformy do gier

miTo intrygujące, ponieważ inne konkurencyjne platformy takie jak Amazon Primer, Disney+ a ostatnio HBO maks.wierzono, że Netflix traci grunt w świecie platform streamingowychWygląda na to, że jej skłonność do kiepskiej adaptacji do anime, odwoływania seriali w czasach ich świetności i obstawianie wtrąceń sprawiły, że wyszła z mody. Ale kiedy uruchomili swoją platformę do gier, Okazało się, że tak nie jest.

Możliwość grania w gry wideo na telefonie komórkowym bez blokady z aplikacji Netflix Przetestowany pomyślnie w Polsce W połowie tego roku i niedawno przybyliśmy do naszego kraju, gdzie abonenci mają dostęp do niewielkiego katalogu gier wideo. Mały, ale popularny i na tyle potężny, że Netflix poważnie planuje go rozbudować.

Poinformowano również, że według niektórych ofert pracy i osób już zatrudnionych przez Netflix, Wszystko wskazuje na to, że platforma chce stworzyć własne studio gier wideoA szum wokół rekrutacji jest teraz głośniejszy Amir Rahimi |Ekspert w tworzeniu mobilnych gier wideo.

Miło mi powitać Prince’a w serwisie Netflix, gdzie będzie mógł zbudować nasze własne studio gier wideo i bibliotekę treści do gier Netflix. Jego rozległe doświadczenie w branży gier będzie kluczowe, ponieważ staramy się poszerzać nasz katalog gier, aby zachwycić naszych członków na całym świecie.

Mike Verdu, wiceprezes ds. gier w Netflix.

Amir Rahimi był wcześniej szefem działu gier w wydawcy gier wideo Domena, odpowiedzialny za tytuły takie jak Looney Tunes: World of Mayhem, The Walking Dead: Road to Survival, Wheel of Fortune: TV Game, WWE Championship 2021 i Marvel Strike Force.

Zawsze byłem fanem kultury twórczej Netflixa i chęci podejmowania ryzyka w dążeniu do zbudowania największej platformy rozrywkowej na świecie. Cieszę się, że mogę dołączyć do firmy, aby pomóc w stworzeniu środowiska, które przyciągnie wspaniałych twórców gier, umożliwi im rozwój medium i udostępnienie swoich gier ogromnej globalnej publiczności.

Amir Rahimi |

Pamiętaj, że jeśli chcesz korzystać z platformy gier wideo Netflix, Musisz uzyskać dostęp do aplikacji serwisowej, ale z telefonu komórkowego (Nie będzie wyświetlany na innym urządzeniu), znajdziesz tam katalog gier. Czy już próbowałeś? Jaka jest Twoja opinia?

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *