Netflix: Oto 10 najczęściej oglądanych filmów w tym tygodniu na platformie streamingowej

Netflix: Oto 10 najczęściej oglądanych filmów w tym tygodniu na platformie streamingowej

wpisałem się Oferuje On

Zbliża się weekend, a to dobry moment, aby zrobić sobie przerwę i obejrzeć film w ręku. Na platformach streamingowych pojawia się wiele tytułów, ale niektórym udało się już przykuć uwagę publiczności i pozycjonować w gronie ulubionych.

tutaj są 10 najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix w tym tygodniuI radzimy im spędzać wolny czas z dala od zmartwień.

#10 – ZOM 100: STO RZECZY, KTÓRE CHCĘ ZROBIĆ, ZANIM ZROBIĘ FILM O ZOMBIE – ZWIASTUN

Pierwszą dziesiątkę otworzył japoński film z 2023 roku w reżyserii Yusuke Ishidy. Akira to młody człowiek, który po wielu latach spędzonych w jego towarzystwie czuje, że nie idzie do przodu. Jednak apokalipsa zombie sprawi, że będzie chciał dalej próbować i zdobyć miłość, na którą tak długo czekał. Horror z udziałem Eiji Akasu, Mai Shiraishi i Shuntaro Yanagi.

Nr 9 – Czego chcą – zwiastun

Ali Davis otrzymuje magiczny dar: słyszy, co myślą mężczyźni. Od tego momentu wykorzysta swoje umiejętności, by odnieść sukces w męskim świecie, świecie agentów sportowych i podpisać kontrakt z gwiazdą koszykówki. Komedia z 2019 roku, w której występują Taraji P. Henson, Tracy Morgan i Max Greenfield. w reżyserii Adama Shankmana.

Nr 8 – Stuart Little, ciąg dalszy historii – zwiastun

Druga część słynnej bajki o małej myszce zajęła ósme miejsce wśród wybranych w tym tygodniu. Mysz Stuart i kot Snowball podróżują przez Nowy Jork, aby uratować przyjaciela przed jastrzębiem. Film z 2002 roku wyreżyserował Rob Minkoff z głosami Michaela J. Foxa, Geeny Davis, Hugh Laurie, Melanie Griffith, Jonathana Lipnickiego i innych.

Nr 7 – Stuart Little, mysz w przyczepie rodzinnej

Klasyk dla dzieci z 1999 roku zajął siódme miejsce. Rodzina Stuartów adoptuje małą myszkę o imieniu Stuart, którą uważają za swojego syna. Państwo Little są zadowoleni z zachowania Stuarta, ale ich najstarszy syn, George, nie wiedząc, co zrobić ze swoim nowym bratem i rodzinnym kotem, Snowbell, improwizuje plan wyrzucenia Stuarta z domu… ​​z domu. .. na zawsze. Głosu Little Mouse użyczył jedyny Michael J. Fox, a także między innymi Geena Davis, Hugh Laurie i Jennifer Tilly. Wyreżyserowane przez Roba Minkoffa.

Nr 6 — Duszołap — zwiastun

Kontrahent wojskowy, który zapłacił za odzyskanie broni, która zmienia ludzi w brutalnych zabójców, szuka zemsty po tym, jak jego brat padł jej ofiarą. Z Piotrem Witkowskim, Michaliną Olszańską i Jackiem Komanem. Film policyjny z Polski, 2023, reż. Daniel Markovic.

Nr 5 – Niebo – Zapowiedź

Niemiecki film „Raj” zaskakuje od pierwszej minuty. To fascynująca historia mężczyzny, który odkrywa ciemną stronę firmy biotechnologicznej, w której pracuje, gdy jego żona jest zmuszona poświęcić 40 lat swojego życia, aby spłacić dług. Suspense , 2023, reżyseria Boris Koons z występami Kostyi Ullmanna, Koriny Kirchhoff i Marilyn Tanzik.

Nr 4 – Projekt wydobycia – Trailer

Jackie Chan powraca z kradnącym wygląd filmem akcji na Netflix. Jest to historia dwóch elitarnych żołnierzy, którzy muszą eskortować cywilów pośród burzy strzałów i eksplozji. Wraz z Johnem Ceną i Bello Aspicem w reżyserii Scotta Wu.

Nr 3 — Clifford, wielki czerwony pies — zwiastun

Zabawny i emocjonalny film „Clifford the Big Red Dog” powstał w 2021 roku i opowiada historię ogromnego ośmiometrowego psa, któremu zagraża zła korporacja. Dziewczyna i jej wujek muszą go chronić. Komedia z udziałem Jacka Whitehalla i Darby Camp.

Nr 2 – Morze krwi – Zwiastun

Grupa przyjaciół spędzających weekend poza domem kradnie skutery wodne, aby wyruszyć w morze, ale kończy się to przerażającą kolizją czołową. W walce o znalezienie drogi do domu niosą ciężko rannego przyjaciela, ściganego przez wody przez drapieżniki. Film z 2022 roku w reżyserii Jamesa Nunna. Z Holly Earle i Jackiem Trumanem. Horror lub film sensacyjny.

Nr 1 — Film Good LUCK BIG LEO — zwiastun

Najczęściej oglądanym filmem tygodnia jest film z 2022 roku w reżyserii Sophie Hyde. Opowiada historię emerytowanej nauczycielki, która została wdową, a ponieważ nie znała pasji swojego męża, Leo Grande, prostytutka, został poproszony o udzielenie jej zabawnych lekcji. Z Emmą Thompson i Darylem McCormackiem. komedia.

Możesz być zainteresowany:

Netflix: jedyny 90-minutowy film akcji, który stał się najczęściej oglądanym przebojem

Netflix: serial sensacyjny z zaledwie 8 sezonami, który stał się jednym z najczęściej oglądanych sezonów

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *