Netflix: polski film akcji, który miał premierę tydzień temu i jest już w aplikacji

Netflix Nadal dodaje atrakcyjne opcje do swojej listy treści. filmy dokumentalneA SeriaFilmy, różne gatunki i dla wszystkich grup wiekowych, platforma Ma wszystko i dla każdego ze swoich użytkowników.

Z tej okazji przez Półtoragodzinny polski filmsłynna usługa przesyłania strumieniowego przynosi nam jedną z najlepszych wątków ekscytacji i napięcia, która Pochodzi z 2021 roku, Który został już umieszczony jako jeden z ulubionych przez użytkowników serwisu.

Premiera Netflix w sierpniu 2022 r.: Wszystkie tytuły pojawią się przed końcem roku

Netflix: irytująca seria, która ma tylko 6 rozdziałów i będzie Cię łączyć do ostatniej chwili

Bartkowiak to jest podniecenie ten który Śledź historię zawodnika sztuk walki po tym, jak jego brat zginął w wypadku samochodowymProwadzi rodzinny klub, a wkrótce Odkrywa, że ​​śmierć nie była przypadkowa.

Bartkowiak: podsumowanie

Bartkowiak reżyseria Daniel Markovic śledź historię tomikProfesjonalny zawodnik mieszanych sztuk walkiktóry pomimo rygorystycznego i intensywnego treningu, Nie udało mu się przedostać do kwalifikacyjnych szeregów swojego sportu, nie mówiąc już o prawdziwym sukcesie.

Zdesperowany, by zmienić swoją karierę, a tym samym swoje życie osobiste, tomik W swojej ostatniej walce, która kończy się deprywacją i upokorzeniem, postanawia uciec się do zakazanej substancji. Po hańbie ze strony rówieśników i fanów sportu jego życie komplikuje się jeszcze bardziej, gdy dociera do niego wiadomość o śmierci brata.W wyniku wypadku drogowego został zmuszony do powrotu do rodzinnego miasta i przejęcia rodzinnego interesu. Jednak kilka dni później Tomic odkrywa, że ​​wypadek był spowodowany wypadkiem i wyrusza na misję, aby znaleźć osoby odpowiedzialne.

„Po tym, jak jego brat zginął w wypadku samochodowym, zawodnik mieszanych sztuk walki przejął rodzinny klub… i wkrótce odkrył, że to nie był wypadek.„, wskazując na Oficjalne streszczenie jest dostępne na Netflix Od 28 lipca.

Netflix: podejrzane seriale z kilkoma sezonami, które pozostawiają serce w ustach

Joker 2 ma już datę premiery i kilka aktywnych obsady: kiedy zostanie wydany i na jaką platformę?

Bartkowiak: Aktorzy i karta techniczna

  • ogólny: 2021
  • Czas trwania: 91 minut
  • kraj: Polska
  • Tabuk: Daniel Markovic
  • scenariusz: Daniel Bernardi
  • dystrybucja: Rafał Zawerucha, Danuta Stenka, Josef Pawłowski, Anthony Pawliky, Janusz Schapioer, Jan Fricks, Bartłomij Tuba, Simon Bobrowski, Zofia Domalek,
  • Producent: litecraft

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.