Netflix ponownie podnosi ceny w Meksyku

Czy jesteś fanem maratonów do seriali i filmów? NetflixW takim przypadku przygotuj swoje portfolio odkąd zostałeś firmą zajmującą się treścią w pływ Zapowiedział, że od poniedziałku podniesie ceny dwóch z trzech planów 1 listopada.

Według platformy rozrywkowej wzrost usługi nie jest związany z podatkiem VAT (podatek od wartości dodanej), której podatki zostały zatwierdzone w ubiegłym roku przez Kongres, co oznacza wzrost ceny usługi dla jej abonentów.

Zaktualizujemy ceny planów Podstawowy I świetny, aby nadal inwestować w nowe seriale i filmy, a także w naszą platformę” – wyjaśnił rzecznik Netflix O.

Ile teraz kosztują plany Netflix?

Wraz ze zmianą cen na platformie, nowe ceny Netflix w Meksyku od listopada 2021 r. przedstawiają się następująco:
Plan podstawowy – 139 pesos (pozostałe)
Plan standardowy – 219 pesos (przed 196)
Plan premium – 299 pesos (przed 266)

Cena planu Podstawowy To się nie zmieni, ponieważ chcielibyśmy nadal oferować różne opcje planu, od 139 pesos miesięcznie, aby ludzie mogli wybrać koszt, który najlepiej pasuje do ich budżetu – dodał rzecznik. Netflix.

Należy zauważyć, że zmiana ceny dotyczyć będzie zarówno nowych Uczestnicy Oprócz użytkowników już zarejestrowanych na platformie.

Oprócz Netflix Wskazał, że poinformuje abonentów o tej podwyżce, co znajdzie odzwierciedlenie w kolejnym projekcie ustawy od tej chwili 1 listopada.

Stawki te dotyczą nowych członków i będą stopniowo obowiązywać dla wszystkich istniejących członków. Obecni członkowie otrzymają powiadomienie e-mail na 30 dni przed zmianą ceny planu, chyba że zmienią plany.” Netflix.

Netflix rozszerza serwis gier wideo na Hiszpanię i Włochy

Na platformie streamingu treści minęło dopiero kilka miesięcy Netflix, potwierdził plany włączenia gier w ramach abonamentu, a po wstępnym okresie próbnym w Polsce urządzenie do strumieniowania wreszcie otwiera wybór tytułów z Android Dla klientów w Europie, począwszy od Hiszpanii i Włoch.
Netflix doda gry do swojej usługi

tak dobrze Netflix Miałeś już kilka promocyjnych tytułów, z niedawno ujawnionymi linkami do wszystkiego, od Oculus VR po graczy na PC na Steam. To doświadczenie jest wbudowane w Twoją aplikację.

test gry Netflix Dostępne tylko w Android Na razie, chociaż tweety z lokalnych kont dla Hiszpanii i Włoch pokazują, że nadal działa, przyciągając klientów do Sklep Google Play.

Tam mogą instalować grywalne tytuły w ramach swojej regularnej subskrypcji. Po zainstalowaniu gracze mogą w nią grać z głównej aplikacji NetflixMuszą jednak liczyć się z tym, że usługa nie działa tak, jak podczas oglądania filmu czy serialu gracze przechodzą do aplikacji samej gry.

Przeczytaj także: Stanie się tak z Twoim kontem na Facebooku teraz, gdy nazywa się Meta

W każdy piątek otrzymujemy Hello Weekend, nasz biuletyn zawierający najnowsze informacje o gastronomii, podróżach, technologii, motoryzacji, modzie i urodzie. Subskrybuj tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/mi-cuenta

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *