Netflix: premiera dzisiaj, w środę, 6 września 2023 r., w serwisie Netflix

Netflix: premiera dzisiaj, w środę, 6 września 2023 r., w serwisie Netflix

Nowa zawartość zostanie udostępniona w środę, 6 września w serwisie Netflix przepływ najbardziej odległy na świecie.

Z tej okazji chodzi o wiele seriali i filmów dokumentalnych, które niewątpliwie przyciągną uwagę abonentów.Stwórz swoje ulubione miejsce i po całym dniu możesz bawić się, oglądając jedną z tych nowości w serwisie Netflix.

Nieskazitelny dom. Prywatne/Netflix.

Nieskazitelny dom

Jest to serial komediowy wyreżyserowany przez Yassera Hammada, dostępny teraz w serwisie Netflix. Rodzina przedsiębiorców-amatorów musi połączyć siły, aby zamienić swój zdesperowany sklep rybny w odnoszący sukcesy biznes. Jednak zaangażowanie się w inną dziedzinę nie jest łatwe.

Ich sklep rybny dzieli kilka tygodni od ogłoszenia upadłości, więc saudyjska rodzina wykorzystuje dobrą ogrodniczą rękę swojej babci, aby wymienić morze na ziemię i być pierwszą na kwitnącym rynku.. Wymyślając na nowo siebie i swój biznes, poznają znaczenie poświęcenia, braterstwa i rodziny – wśród wielu głupstw! W rolach głównych: Rand Al-Qusaibi, Rawan Al-Turki, Naima Ahmed, Muhammad Bakhash, Muhammad Al-Farra, Khaled Abdoun, Judd Al-Sufyani, Al-Hashemi Al-Faisal.

Drapieżniki. Prywatne/Netflix.

Drapieżniki

To fantastyczny, pięcioodcinkowy dokument przyrodniczy, który można teraz oglądać w serwisie Netflix. Dokument przygląda się pięciu gatunkom próbującym przetrwać w swoich siedliskach. Zobacz świat oczami gepardów, niedźwiedzi polarnych, dzikich psów i jednych z najgroźniejszych drapieżników na planecie w walce o utrzymanie dominacji. Narratorem (w języku angielskim) tego dynamicznego filmu dokumentalnego jest nominowany do Oscara® Tom Hardy.

Honor harcerski: tajne archiwa skautów w USA. Prywatne/Netflix.

Honor harcerski: tajne archiwa skautów w USA

To dokument, który jest już dostępny na platformie Netflix. Poprzez ekskluzywne wywiady z informatorami, ocalałymi i byłymi pracownikami, Ten 94-minutowy dokument śledczy ukazuje, jak amerykańscy skauci próbowali zatuszować jeden z najbardziej niepokojących skandalów związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci w historii..

do usług!. Prywatne/Netflix.

do usług!

To serial komediowy, który do dziś można oglądać na Netfliksie. Historia skupia się na ośmiu odcinkach Susanoo, mężczyzna urodzony i wychowany w Campo Manso, fikcyjnym wiejskim miasteczku. Jednak po tym, jak bardzo poszukiwany przestępca zostaje przypadkowo schwytany przez nielegalną siatkę hazardową, zostaje zabrany do najbardziej ruchliwej dzielnicy: miasta Rio de Janeiro. Młodszy komendant będzie musiał udowodnić, że podoła zadaniu, chociaż jego koledzy z 8. Dystryktu, zawsze gotowi do pracy, nie sądzą, że wytrzyma na tym stanowisku długo.. Być może jego niekonwencjonalny styl i wielkie serce są najlepszą bronią w walce z przestępczością. W roli głównej Leandro Hassom.

Wstyd. Prywatne/Netflix.

Wstyd

Ośmioodcinkowy serial dramatyczny jest już dostępny na platformie Netflix. Po kilku latach pobytu w Wielkiej Brytanii romska dziewczyna wraz z rodziną wraca do Polski. Tam, Jetta Spróbuje odnaleźć siebie, odkryć swoją pasję i prowadzić normalne życie 17-letniej nastolatki. Kiedy jednak się zakochuje, musi nauczyć się godzić współczesny świat z tradycyjnymi zasadami panującymi w jej rodzinie. Reżyseria: Cuba Chicage, w rolach głównych: Zofia Jastrzebyska, Kamil Piotrowski, Magdalena Cervinska, Artur Dzerman, Josef Fico, Branko Djuric-Djourou, Claudia Boguslavska, Cornelia Boguslavska, Ewa Ciorija, Shanita Delimata, Otilia Cioriga, Melissa Gabor, Angelo Cioriga, Pose. Ina Paczkowska, Wanda, Rani Kozłowska, Manuel Dębicki, Conrad Elric.

XM

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *