Netflix: premiery filmowe 10-16 stycznia – Wiadomości filmowe

Thriller „Bez wstydu” i film animowany „Riverdance” dla całej rodziny to jedne z najbardziej zapadających w pamięć nowości.

Netflix jest gotowy, aby nadal oferować Ci wiele godzin rozrywki, a drugi tydzień stycznia przyniesie Ci nową partię tytułów dla większości miłośników kina. Jednym z filmów fabularnych, które można obejrzeć na platformie, jest film „Thriller”. bezwstydnieW roli głównej Alyssa Milano.

Ponadto w tym tygodniu giganci transmisji pokazują swój nowy film animowany, Taniec rzeki.

Następnie możesz sprawdzić Premiera filmów w serwisie Netflix od 10 do 16 stycznia.

oryginalne filmy Netflix

Bez wstydu

Netflix pokazuje w tym tygodniu swój nowy oryginalny film „Thriller”, bezwstydnie. Film z Alyssą Milano opowiada o Grace Miller, odnoszącej sukcesy autorce powieści kryminalnych, która przyłącza się do śledztwa w sprawie morderstwa swojej siostry. Twoje doświadczenie może pomóc funkcjonariuszom w odkryciu przyczyny twojej śmierci.

pierwszy pokaz: 13 stycznia

Jak zakochałeś się w gangsterze?

Jak zakochałeś się w gangsterze Jest to tytuł nowego oryginalnego dramatu na Netflix, który będzie można znaleźć w katalogu od tego tygodnia. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film opowiada o kobiecie, która opowiada, jak zakochała się w Nikosie, jednym z największych gangsterów w polskiej historii.

pierwszy pokaz: 12 stycznia

Premiery Netflix: wszystkie filmy już w styczniu 2022 r.

„aparat fotograficzny”

Kolejną nowością, którą można zobaczyć na platformie jest indonezyjski „thriller” aparat fotograficzny. Fabuła przedstawia młodą kobietę, która po utracie stypendium za pojawienie się na kilku zdjęciach zrobionych jej podczas przyjęcia, zaczyna badać, co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy.

pierwszy pokaz: 13 stycznia

„Rzeka”

Dla najmłodszych w domu, animowany film Riverdance pojawi się na Netflix w tym tygodniu. Film opowiada historię irlandzkiego chłopca i hiszpańskiej dziewczyny, którzy po smutnej stracie zamieniają się w taniec, inspirowany stadem jeleni.

pierwszy pokaz: 14 stycznia

pierwszy pokaz: 11 stycznia

pierwszy pokaz: 14 stycznia

Premiery Netflix: wszystkie seriale pojawią się w styczniu 2022 r.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.