Netflix prezentuje izraelską komedię „Bros”

Netflix prezentuje izraelską komedię „Bros”

Platforma nadawcza Netflixa wprowadza na rynek „Bros”, nową hebrajskojęzyczną komedię w reżyserii uznanych Izraelczyków Guy Amira i Hanana Saviona, której premiera zaplanowana jest na 9 listopada w 190 krajach.

Fabuła i kontekst premiery nowego filmu Netfliksa

Fabuła skupia się na Bennym i Nesso, dwójce nierozłącznych przyjaciół Jerozolima. Łączy ich wspólna własność baru w Waszyngtonie i wielka pasja związana z drużyną piłkarską. Beitar Jerozolima. Jednak ich przyjaźni zagrażają nieoczekiwane wydarzenia: możliwe zamknięcie firmy i kluczowy dla ich drużyny mecz.

Szczegóły produkcji i pochodzenie kreatywnego duetu

W filmie „Bros”, którego oryginalny hebrajski tytuł brzmi „Przez ogień i wodę”, występują inni znani izraelscy aktorzy, tacy jak Efrat Boemold, Yaniv Suissa i Shlomi Avraham. Obejmuje lokalizacje filmowania Izrael, Polska, Ukraina I Gruzja.

Krótki zwiastun krążący po mediach społecznościowych przedstawia podróż bohaterów Jerozolima W humorystyczny sposób na Vespie z przyczepką boczną. To nie pierwsza współpraca Saviouna i Amira z Netfliksem; Wcześniej firma nabyła prawa do Maktouba, komedii gangsterskiej opracowanej przez tę dwójkę.

Przez dwie dekady ten utalentowany duet pozostawił swój ślad w izraelskiej telewizji, wypuszczając tak znaczące programy, jak „Balagan”, „Bobot” i „Bird”. Dodatkowo oboje podzielili się sceną w filmie „Przebaczenie” z 2019 roku.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *