Netflix: trwający 1 godzinę i 34 minuty thriller akcji z morderczą i mściwą matką

Netflix: trwający 1 godzinę i 34 minuty thriller akcji z morderczą i mściwą matką

Netflix przedstawia premierę filmu z obeznaną z bronią mamą, która zamierza ocalić syna przed gangsterami. I tak nie jest matka Z Jennifer Lopez! Ten film został wydany 12 maja i nadal znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów na świecie. Ten inny film pojawi się 24 maja: dzień Matki. Czy dwa zabójcze narody będą rywalizować o platformę na platformie streamingowej?

dzień Matki -od 1 godziny 34 minut- ma linki z matkaReżyseria: Niki Caro i Jennifer Lopez. Ale polski film to nie remake. Tak się składa, że ​​oboje podpisują się pod frazesem podgatunku „byłe matki wojskowe, które chcą odzyskać swoje dzieci, eksterminując wszystkich na drodze”.

Przeczytaj także: Netflix: Jak mało wiesz o serialu z aktorem „Elite” jako cichym zabójcą swoich rodziców

matka Z Jennifer Lopez nie musiał zazdrościć epickiej Jasona Bourne’a Również Johna Wicka. Jej znakiem rozpoznawczym jest glamour i fizyczna prezentacja 53-letniej aktorki, tancerki i bizneswoman. Ale ta druga polska mama, pozbawiona umięśnienia i uroku bicia JLo, również ma swoją moc pod okiem Mateusza Rakovicia.

Agnieszka Grochowska jako Nina, ekspert od broni i walki w osobistej misji ratunkowej.przez: Bartosz Morozowski

dzień Matki Przedstawia Ninę (Agnieszka Grochowska), byłą agentkę operacji specjalnych NATO, która odkurza broń, by uratować syna Maxa, którego nigdy nie spotkała. Został porwany przez bezwzględnych gangsterów: Nina wykorzysta swoje umiejętności strzeleckie, bojowe i skradające się w planie uratowania Polki.

Netflix: polski thriller z bardziej śmiercionośną i mściwą matką niż Jennifer Lopez

mała dziewczynkaPostać Agnieszki Grochowskiej dzień Matki („Matke’s Dozen”) widzi podwójne wyzwanie w misji uratowania swojego syna Maxa: odzyskać pasję do niepewnej pracy i ponownie połączyć się z utraconym synem. Co trzymało cię z dala od niego od jego narodzin? Czy to smutna historia, jak ta, której doświadczyła matka Jennifer Lopez matka?

Polski zwiastun filmu dzień Matki Ujawnia trudne dialogi, brutalne uderzenia, przytłaczającą scenerię, przyćmione światła i mroczną bohaterkę, której nie ma czego zazdrościć swoim hollywoodzkim odpowiednikom. Nie potrzebujesz blichtru, fryzury ani sylwetki Jennifer Lopez, aby stawić czoła wrogom i kamerom.

Mateusz Rakovic jest reżyserem dostępnego na Netflix „Dnia Matki”.

powodzenie matkaz JLo, może być preferowany dzień Matki. Nie byłoby nierozsądne oczekiwać, że oba filmy będą dzielić pierwszą dziesiątkę i Netflix o tym wie. W razie potrzeby, który z tych dwóch zabójczych narodów byłby w stanie wygrać na platformie streamingowej?

Kadr z okazji Dnia Matki

  • Agnieszka Grochowska jako Nina
  • Adrian Delicta jako syn Niny
  • Dariusz Chojnacki jako porywacz
  • Paulina Cruchel jako Ewa
  • Bowie Quellick jako policjant
  • Arkadiusz Brykalski jako szef porywacza
  • Sebastian Della jako wspólnik porywacza
  • Szymon Wróblewski jako Doktor

„Dzień Matki” to polski film, który nie stroni od amerykańskiego.

Trailer do filmu „Dzień Matki”

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *