Netflix udostępnia swoim subskrybentom gry mobilne na Androida

Netflix We wtorek uruchomiła swoje gry mobilne na całym świecie dla członków korzystających z urządzeń z Androidem, odkrywając nowe tereny, gdy konkurencja nabiera tempa dla lidera gry. pływ z filmu.

Firma powiedziała, że ​​użytkownicy będą potrzebować tylko subskrypcji Netflix, aby grać i nie będzie żadnych dodatkowych opłat ani zakupów w aplikacji.

Oferowanie darmowych gier obecnym subskrybentom jest podobne do strategii stosowanej przez Netflix, gdy przeniósł się z biznesu wysyłkowego DVD do streamingu filmów.

Twoje wejście do świata Gry Ogłoszona w lipcu firma stanęła w obliczu gwałtownego spowolnienia wzrostu liczby nowych klientów po latach szybkiej ekspansji, boomu napędzanego pandemią w 2020 r. i ostrą konkurencją ze strony firm takich jak Disney+ i HBO maks..

Netflix już oferował swoje gry takie jak „Stranger Things: 1984”, „Stranger Things 3: The Game”, „Card Blast”, „Teeter Up” i „Shooting Hoops” na Androida członkom Netflix w Hiszpanii, Włoszech i Polsce. .

Gigant streamingowy kupił również we wrześniu producenta gier wideo Night School Studio i wypuścił pięć gier mobilnych na wybranych rynkach europejskich.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *