Netflix uruchamia dział gier wideo z Stranger Things

Nieco ponad miesiąc temu przeanalizowaliśmy plan Netflix dotyczący dodania gier wideo do swojej platformy. Pomysł, przynajmniej na razie, nie polegał na tym, by stać się platformą do gier wideo do wykorzystania jak Stadia czy Steam, nie mówiąc już o Game Pass na Xbox czy PS Now/PS Plus na PlayStation. Ani od Luny, ani od Amazona, chociaż podobieństwa są większe. Zamiast tego chodziło o zapewnienie interaktywnego aspektu odbiorcom, którzy chcieli w ten sposób cieszyć się swoimi treściami.

po zwycięstwie Czarne lustro: Bandersnatch I sama liczba franczyz, które stały się grą wideo z pewną publicznością. Co może pójść źle? Oczywiście na początku nie mówiliśmy o potrójnych grach AAA, ale o małych mini-grach, takich jak inteligentny telefon. Oczywiste jest, że popularność rozrywki zależy od gałęzi internetowych gier wideo i sieci platform streamingowych. Połączenie tych dwóch to pomysł, który trudno krytykować.

Ale pierwsze kroki są zawsze oszałamiające i choć już są, mogą wielu rozczarować. Obecnie dostępne są tylko dwa tytuły i są one obecnie dostępne tylko w Netflix Polska. Nie są to też tytuły premierowe. Dziwniejsze rzeczy: 1984 I Stranger Things 3: Gra Pojawiły się odpowiednio w 2017 i 2019 roku, zbiegając się z drugim i trzecim sezonem, a licencja udzielona przez Netflix jest teraz hostowana jako platforma.

Ale jak do nich dotrzeć? Cóż, na razie oprócz bycia w Polsce, droga wiedzie przez aplikację Netflix na Androida, gdzie znajdziemy sekcję. Oczywiście aplikacja w ogóle go nie akceptuje, a raczej przekierowuje użytkowników do sklepu Google Play w celu pobrania gier. Ale ten ostatni krok wystarczy wykonać, aby go pobrać, a gdy to zrobisz, możemy wprowadzić go bezpośrednio z aplikacji Netflix.

Netflix ogłosił, że przed nim jeszcze długa droga, ale obiecuje, że w tych grach nie będzie żadnych reklam ani zakupów w aplikacji (cud). Tym samym koszt będzie kosztem naszej zwykłej subskrypcji Netflix.

Oczekuje się na razie, że sekcja ta skupi się przede wszystkim na grach mobilnych, a tym samym wzbogaci aplikację na smartfona Netflix. Nasza komórka wciąż wydaje się być złym miejscem na maraton Dziwne rzeczyAle jeśli chodzi o jedną z ich gier, sprawy się poprawią. Czas pokaże, czy na razie są to pierwsze kroki do sukcesu, czy porażki.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *