Netflix wypuścił swoją pierwszą grę, ale nie wszyscy będą mogli się nią cieszyć

Netflix Odniosła ogromny sukces przed latem, zapowiadając wejście na rynek gier wideo. Duża zmiana dla firmy, która zawsze ograniczała się do emisji filmów, seriali i filmów dokumentalnych.

Wygląda więc na to, że nadszedł czas, aby napisać nowy rozdział w swojej historii i rozpocząć nowy podbój rynku. Kim jest? Jest to oczywiście grywalne! W szczególności pierwszy w swoim rodzaju tytuł jest dostępny od kilku dni.

Obraz należy również do wizualnej koncepcji Pixabay

Przeczytaj także: Netflix potwierdza wejście na rynek gier wideo i podaje kilka szczegółów

Pierwsza gra Netflix jest już dostępna!

Ale uważaj, aby nie rozweselić się zbyt szybko, ponieważ nie każdy będzie mógł się tym cieszyć.

Eden Unearthed jest obecnie dostępny tylko w Oculus App Lab, więc będziesz potrzebować kompatybilnego zestawu słuchawkowego VR, aby się nim cieszyć. To nieco ogranicza pole możliwości, ponieważ nie wszyscy gracze są koniecznie wyposażeni w gogle Oculus.

Eden Unearthed został niedawno wydany na podstawie serialu animowanego Eden. Serial rozgrywa się w odległej przyszłości i po tym, jak ludzkość całkowicie zniknęła z powierzchni ziemi na rzecz hordy robotów.

Przynajmniej po części. Pewnego ranka na drodze dziewczyny staną dwa roboty. Chociaż prawo wymaga, abyś zwrócił się do swojego przywódcy, oni zdecydują się przenieść cię do podziemia.

Przeczytaj także: Netflix testuje swój własny teleturniej na Androida w Polsce

Gra Oculus

Stosunkowo prosty, Eden Unearthed ma postać motocyklowej zabawki. W ten sposób gracz ewoluuje w różnych środowiskach i musi zbierać jabłka, aby wykorzystać je jako paliwo, unikając różnych przeszkód, które stoją na jego drodze.

Jeśli nie masz zestawu słuchawkowego, możesz być pewien, że nadal możesz odkryć grę dzięki temu filmowi stworzonemu przez amerykańskiego YouTubera.

Należy pamiętać, że Eden Unearthed jest całkowicie bezpłatny. Przejdź do sklepu Oculus, aby go pobrać. W tej chwili Netflix oficjalnie się z nią nie skontaktował. Nie wiadomo, czy inne tytuły ukażą się przed końcem roku.
You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *