Netflix wypuszcza nową grę na Androida: Asphalt Extreme od Gameloft

Powiązane wiadomości

Na początku tego miesiąca Netflix zaczął publikować swoje gry, aby abonenci w Hiszpanii z aplikacji lub samego sklepu Google Play mogli grać w gry na Androida. obecnie Wprowadza nowy: Asphalt Extreme.

Wystartował Asphalt Extreme Pięć lat temu przez Gameloft Aby teraz pojawił się, na nowej licencji, w katalogu gier Netflix. To, co moglibyśmy nazwać Netflix Gaming.

Zagraj teraz w Asphalt Extreme na Netflix

Ci z nas, którzy zwykle grają w gry z telefonu komórkowego, zwłaszcza dla wygody, która jest sama w sobie i jej społecznych aspektów udostępniania zdjęć, przyprowadzania znajomych i nie tylko, już mamy Nowa przestrzeń do gier Z sekcji Gry w aplikacji Netflix na Androida.

Asphalt Extreme i Netflix na Androida

darmowy android

Gra, która dziś ma swoją premierę, jest naprawdę fajna, ponieważ jest to świetna gra wyścigowa od Gameloft i to Dostępne od dzisiaj w HiszpaniiWłochy, Brazylia, Meksyk i Polska.

Asphalt Extreme i Netflix na Androida

Asphalt Extreme i Netflix na Androida

darmowy android

I choć prawa do Asphalt nadal należą do Gameloftu, co było jednym z kryteriów przejścia gier mobilnych w ręce Vivendi, Prawa autorskie Jest już w rękach Netflix Inc.

Bez reklam, bez mikropłatności i pełna gra

Najbardziej interesującą rzeczą w pojawieniu się tej wspaniałej gry, podobnie jak pozostałej, którą mamy na Netflix, jest to, że Zapomnisz o mikropłatnościach i tych reklamach Który podbił Sklep Google Play tysiącami gier.

To znaczy, będziemy mieć plik Doświadcz klasycznych gier wyścigowych rajdowych Z SUV-ami, wszystkimi trybami, różnymi mapami i nie tylko.

Pamiętaj, wystarczy Masz abonament NetflixDlatego zachęcamy do przejścia do aplikacji i wyszukania sekcji Gry z głównego ekranu, aby uzyskać dostęp do listy gier, które mamy w Hiszpanii na Androida.

Asphalt Extreme i Netflix na Androida

Asphalt Extreme i Netflix na Androida

darmowy android

gra też W Google Play Hiszpania z tego linkuChociaż powiedziałem, do grania w dobre gry potrzebna jest subskrypcja platformy streamingowej.

Asphalt Extreme i Netflix na Androida

Asphalt Extreme i Netflix na Androida

darmowy android

Świetna okazja, aby cieszyć się Asphalt Extreme, jedną z najlepszych gier rajdowych na Androida bez mikropłatności i bez reklam, tym samym powracając do gier franczyzowych, w których zawsze brakowało darmowych, które rozprzestrzeniają się jak piana.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *