Netflix: Wzruszający dwugodzinny polski dramat, który oglądają wszyscy

Netflix: Wzruszający dwugodzinny polski dramat, który oglądają wszyscy

Netflixawiodąca na świecie platforma do przesyłania strumieniowego, nadal dodaje nowe tytuły do ​​swojego obszernego katalogu i przy tej okazji ma przyjemność zaprezentować „Uzdrowiciel”To polski film, który obiecuje poruszyć serca widzów emocjonalną historią o odkupieniu i uzdrowieniu dzięki medycynie naturalnej.

Główną rolę w tej przejmującej adaptacji przypada Leszkowi Lichota, znanemu z ról w takich filmach jak „Roleta” i „Trzymaj się”, który staje przed wyzwaniem ożywienia postaci czarodzieja z mistrzostwem i wrażliwością. Reżyseria: Jerzy Hofmann, wybitny reżyser z bogatą karierą w branży filmowej, mającą na swoim koncie takie dzieła jak „Powódź”. Należy zaznaczyć, że produkcja trwa 2:20 godzin.

Jaki jest temat „procesor”?

„Utraciwszy rodzinę i pamięć, człowiek, który był szanowanym chirurgiem, ma szansę zrehabilitować się, gdy spotyka kogoś ze swojej przeszłości”., Odnosi się do oficjalnego streszczenia Netflix.

Film, pierwotnie zatytułowany „Zenature”, opowiada o życiu wybitnego chirurga, który znajduje nową szansę na uzdrowienie fizyczne i emocjonalne po druzgocącej utracie rodziny i pamięci w wyniku brutalnego zdarzenia podczas bójki ulicznej. ., naturalnymi metodami i ponownie połącz się ze swoją przeszłością.

Zwiastun filmu „Uzdrowiciel”

Obsada serialu „Uzdrowiciel”

Leszka Leszota

Marii Kowalskiej

Ignasi Liz

Anna Szymaszek

Izabela Cunha

Mikwaja Grabowskiego

Mirosława Haniszewskiego

Artur Barsi

Majorzata Mikoajczak

Jarosław Gruda

Henryk Nebodek

Adama Nowojczyka

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *