Nie oglądałeś otwarcia Barcelony 92 w TVE La 1

Na jakim kanale odbyła się niezapomniana ceremonia otwarcia Olimpiady w Barcelonie 92? Ceremonia Ebe i bramkarza Antonio Rebollo zapala kocioł. Nie, nie było tego w La 1, w Primera Cadena TVE, chociaż logika prowadzi nas do zapamiętania, że ​​tak było.

Mecze Barcelony nie były widziane na La 1, a tylko kilka wydarzeń było widzianych, takich jak finał piłki nożnej (złoty medal przeciwko Polsce), największe wydarzenie, jakie Hiszpania kiedykolwiek widziała, na… La 2. Kanał zawsze źle traktował TVE, Dedykowany mniejszościom, kanał poświęcony sportowi (kanał Teledeporte jeszcze nie istniał) i miał tak dużą widownię, że nie obyłoby się bez niego transmitować duże wydarzenia. W każdym razie La 2 ma 25% udziału: prawie jak Antena 3 i Telecinco razem, obecnie najczęściej oglądane kanały. Na otwarcie igrzysk olimpijskich wzięło udział 6 milionów widzów, co jak na tamte czasy było skromną liczbą.Po imprezie, która otworzyła Barcelonę 92, która obchodzi dziś 30. rocznicę jej powstania, nastąpiło La 2. Więc co było programowane w La 1 tego sobotniego popołudnia? Przestrzeń z Ignacio Salasem i Guillermo Summersem, nielimitowane gry, Konkurs według krajów testu umiejętności, biuletyn 2 i raport tygodniowy.

w Telecinco, Byłem prawie początkujący, nadaję od 2 latJej motto brzmiało „Olimpiada śmiechu”, Jako program licznikowy z komikami i mamacchio oraz specjalny pokaz Drodzy rodzice, Prezentowane przez Conchę Velasco, Aby sprawdzić, co rodzice i dzieci wiedzą o sobie nawzajem, poprzez osobne pytania, jak w Pół pomarańczy, obszar Jezusa Puente odziedziczony przez Tate Montoya. Antena 3 wyemitowała swój maraton, Polvo de estrellas, imię, które krzykacz Carlos Beaumaris wymyślił już w radiu. Podczas odliczania do Barcelony Antena 3 popisała się golfem z Rafaelem. I Telecinco, po Velasco, Tiburón 3D (spadek do 1 stopnia rano Moja Damo). W pierwszym pokazali się o 22:30 koczownicy A na Antenie 3 o północy frank. A Kanał Południowy? Przestrzeń flamenco Al Buen Compás po południu, a wieczorem po nowościach muzycznych Pomiędzy przyjaciółmi. Był też Canal +, z małymi kreskami, a po informacyjnej redakcji, o 21:30, o 10:00 premiera filmu Stabilny i żywy. Kino rzuciło tyle samo, co sport.

Matthias Prats i Olga Visaodpowiedzialny za narrację 92. ceremonii w Barcelonie (dla widzów na stadionie Montjuïc, Constantino Romero i Inca Marti), skomentował zdumiewający rozwój teatru La Fura dels Baus z drugiej serii, w którym miliony Hiszpanów widziały łzy Infanty Eleny, gdy jej brat Felipe, książę Asturii, pojawił się, aby podnieść hiszpańską flagę. Para, która opowiadała o innych momentach w grach, została ponownie oceniona: poszli do wiadomości i po kilku latach trafili do Anteny 3.

konkurs lub medale lub Katastrofa drużyny koszykówki (podczas zabawy w drużynie marzeń)Wszystko to było widoczne podczas Drugiej Wieczerzy i od tego czasu pierwsza utrzymuje swoją sieć. Podczas prezydentury Prado del Rey to dyrektor generalny dodał największy deficyt w całej historii TVE, Jordi García Candao.

Być może była taka wątpliwość i nieufność do wyniku Barcelona 92, że postanowiono „odnieść” igrzyska do La 2. Nie było całkowitego zaufania do projektu. Był to jednak wpływ na poczucie własnej wartości, którego Hiszpania potrzebowała w tym czasie. Dopóki Olga Visa nie potwierdziła swoim „jakim cudownym” oświetleniem kotła Hiszpanie byli kompletnie nieświadomi tego, że Barcelona odniesie sukces, że cała planeta patrzy na nas i że wszystkie te rzeczy związane z upadłym krajem i tamburynem zostały w tyle. Przynajmniej nam się podobało przez kilka dni. Kapitan Olympic Nights, Ramon Trisset, płakał, trzymając w dziesięcioboju medal Antonio Penalvera. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego poziomu.

W TVE musieli poddać się dowodom. Ceremonię zamknięcia transmitowała już pierwsza seria, Po tym, jak zwielokrotniło się echo, które miało miejsce w ostatnim meczu piłkarskim poprzedniego dnia. Podczas tego koncertu Constantino Romero wciąż wahał się, czy zapytać „sportowców zejdź ze sceny”, podczas gdy uradowani sportowcy relacjonowali Bereta. Barcelona 92 ​​zakończyła się dobrze. 92 skończyło się gorzej W kryzysie gospodarczym z powodu ekscesów. Kryzys gry w porównaniu do obecnego kryzysu.

W przeciwieństwie do obecnych wskaźników audio, w sierpniu 1992 r. TVE dodało 31 z 40 najczęściej oglądanych programów. Na uboczu Igrzysk w BarcelonieAlbo to, co też widzieliśmy w tamtym miesiącu Filmy były jak Dziewczyna z przeglądu operacjiw pierwszym, lub Don Erre que Erre w Telecinco. Po południu w kanale Tire Carmen Appenza była z Jacaranda. Program, który w tamtych czasach uważany był za najzabawniejszy, to atakiz Alfonso Arús teraz ponownie oceniony w Antena 3 i był to konkurs mody bez wstyduZ Angels Martin w pierwszym.

Programowanie z 1992 roku było bardziej tępe, niż pamięć chce uczynić doskonałym. TPrzebłyski Canal+, serialu, który w piątek stawia kraj na nogi, może uratować wielu, kto wie dlaczego. W tym czasie Manuel Campo Vidal dołączył do reżyserii Anteny 3, w rękach Zety i Banesto, i przeanalizował, że prywatna sieć, która weszła w najgorsze przed opinią publiczną, miała „programowanie meksykańskie”. Telecinco było bardzo włoskie. Łazarowa. z Rodzaj słodyczy o nazwie Tutti Frutti W nocy Shoksa rano i dużo oper mydlanych. Ale mając w pobliżu hiszpańskich olimpijczyków, nic nie można było zrobić. Wszyscy zaakceptowali porażkę z TVE (i TV3 w Katalonii) na szczycie Montjuïc

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.