„Nie słowo” Netflixa; Wyjaśnienie zakończenia serialu policyjnego inspirowanego powieścią Harlana Cobaina | Seriale kinowe i rozrywkowe

Serial to polska produkcja oparta na powieści Harlana Cobaina o tym samym tytule, w której 18-letni Adam (Krzysztof Oleksen) znika bez śladu niedługo po śmierci swojego najlepszego przyjaciela z przedawkowania.

W obliczu zniknięcia syna i możliwości jego porwania dr Anna (Magdalena Poczarska) i jej mąż Michałów Barczyk (Leszek Lechota) przeszukują jego komórkę i odwiedzane przez niego miejsca, ale tajemnice i kłamstwa wychodzą na jaw. sposób.

Wyjaśnienie zakończenia nie słowem na Netflix

Sześć rozdziałów, wyreżyserowanych przez Michała Gazdę i Bartosza Konopkę, przedstawia tajemnicę miasta Warszawy, pełną zbrodni, zwrotów akcji i postaci, które skrywają wiele tajemnic.

Pod koniec serialu staje się jasne, że Adam obwinia pewnego nauczyciela za śmierć swojego przyjaciela Ivora, podczas gdy Anna próbuje odkryć tożsamość domniemanego zabójcy i spotyka młodą doradczynię Joan Makoskę, która ujawnia, że ​​Adam i Ivor byli także. Idź do niej po pocieszenie.

W tym głównym wątku serialu staje się jasne, że ci, którzy porwali Adama, byli jego bliskimi przyjaciółmi Gagosem i Blazegiem, ponieważ groził im, że ujawnią swoje tajemnice policji.

Co się stało ze zniknięciem Adama w „No Word”?

W obrocie wydarzeń okazuje się, że Joanna rzeczywiście jest Guru i że Adam, Ivor, Gajos i Błażej pracowali z nią w handlu lekami na receptę. W końcu policji udało się złapać Joan, gdy miała zabić Adama za to, że prosiła o kody do tworzenia elektronicznych recept.

Adam składa policji fałszywe zeznanie, kłamiąc na temat swoich porywaczy, a zamiast tego obwinia Ivora i Guru za kradzież książki kucharskiej Anny i cyfrowych kodów przepisów.

Jednak Anna dowiaduje się, że jedynym sposobem, w jaki mogli ukraść przepisy z sejfu, była ktoś jej bliski, więc dochodzi do wniosku, że prawdziwym winowajcą jest jej syn.

Anna uzasadnia tę decyzję, by go chronić i nie ujawniać niczego policji z miłości do matki, ale jej moralność i moralność zostaje zniszczona, gdy dowiaduje się, że ukrywa przestępstwo.

Sześciodcinkowy serial to tajemniczy dramat oparty na powieści Harlana Cobena, bestsellerowej gazety New York Times z 2008 r. Jest dostępny na Netflix.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.