Niemiecki Intive przejął argentyński startup Spark Digital

W tym tygodniu zostało to ujawnione Spark cyfrowy, startup Tandil, przejęty przez Intive, firma technologiczna obecna w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Ukrainie, Rumunii, Argentynie i USA.

jak wiadomo technologia informacyjnai Sprzedaż była prywatna, więc numer nie jest publiczny.

Z drugiej strony, aby kupić, intive będzie odpowiedzialny za zespół Spark Digital w Argentynie i Ameryce Łacińskiej. Ponadto zapewniają firmę, że celem sprzedaży jest podwojenie obecności w Ameryce Łacińskiej i kadry płacowej do 1000 osób.

„Od początku wiedzieliśmy, że nasz wzrost będzie pochodził z projektów, w których nasza znajomość branży może stanowić wartość dodaną dla klientów oraz w zakresie radzenia sobie z członkami zespołu i klientami lepiej niż jakakolwiek inna firma na rynku” oraz Mówi Chris Kaley, współzałożyciel i partner zarządzający Spark Digital, który otrzymał solidne akcje w zamian za sprzedaż.

Jak mówi Gurdeep Grewal, CEO intive: „Spark Digital uzupełnia naszą wiedzę techniczną, a Intive potwierdza, że ​​jesteśmy dobrze ugruntowani na rynku północnoamerykańskim i że możemy wykorzystać nasz wzrost i dostarczać naszym międzynarodowym klientom. Dodatkowo nadajemy rozpędu w branży technologii edukacyjnych, w której Spark Digital jest bardzo dobrze akredytowany.”

Co robi Spark Digital?

Uruchom lokalne biura.

To firma technologiczna Sp. z o.o. W 2012. Świadczy usługi doradztwa technologicznego, projektowania i rozwoju oprogramowania na skalę światową. 83% zespołu startupowego znajduje się w Argentynie, a reszta poza granicami kraju.

Głównymi klientami Spark Digital są nowojorski operator telefoniczny Verizon; brytyjska firma Macmillan; firma rozrywkowa Aktualności Spółka Kto jest właścicielem Fox News i indeksu giełdowego? kawka Jones, między innymi.

Dzięki obecności za granicą firma wzrosła o 30% w pierwszym kwartale 2021 r. i ma już 320 pracowników, zgodnie z oficjalnymi danymi Spark Digital.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *