Niesamowity sekret „wiecznej młodości”, który dzielą Eza Gonzalez i Kim Kardashian

Sekret piękna, który podzielili się Eza Gonzalez i Kim Kardashian (Zdjęcie: Instagram/kimkardashianeizagonzalez)

Eza Gonzalez, jedna z najpopularniejszych meksykańskich aktorek ostatnich czasów, dała to, co można powiedzieć o jej przeglądaniu najlepszych światowych składów kosmetycznych, utrwalając wizerunek firm modowych dekada po dekadzie.

ale jej sekret Piękno, przynajmniej na razie była bardzo pilnie strzeżona, ale pracownik socjalny uznał, że czas się całkowicie otworzyć i pokazać światu, gdzie Niesamowity Twarz.

poprzez swoje sieci społecznościowe, Eza Gonzalez Opublikuj obraz, na którym można go zobaczyć z pełną obróbką. Produkt pokazany obok to maska ​​na skórę.

Dodatkowo na zdjęciu możemy to zobaczyć Miejsca, które zadbają o kontur oka Aby zredukować połączenia torby NS Linie ekspresji, podczas gdy w szyja trzyma innego przeciwko zmarszczki I inne znaki starzenie się.

Ponadto został uznany za jednego z największych ekspertów naukowych w pielęgnacji skóry, Czeska Joanna, jest obecnie odpowiedzialna za urodę Ezy i wielu innych postaci społecznych.

Eiza Gonzalez pokazała swoją rutynę kosmetyczną (Zdjęcie: Instagram / eizagonzalez)
Eiza Gonzalez pokazała swoją rutynę kosmetyczną (Zdjęcie: Instagram / eizagonzalez)

za magią Joanna Czech, dermatolog z ponad 35-letnim doświadczeniem, która rozpoczęła karierę w Polska I wspiął się na najważniejsze poziomy nowego miasta York, w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Według oficjalnej strony Webster, Czech ukończył Uniwersytet Warszawski Ukończyła biologię, ale jej dociekliwość zaprowadziła ją do instytutu kosmetologicznego, gdzie studiowała chemię, biologię, anatomię, fizjologię i patologię.

To właśnie jego przygotowanie na podstawie Nauki ścisłe Pozwoliło to Joannie opracować specjalny modus operandi, oparty na następującej filozofii przedstawionej na jej oficjalnej stronie internetowej:

„Uwierz, że kluczem do piękna skóra Jest to podejście długoterminowe, które obejmuje schemat sezonowy i zdrowy tryb życia, a nie szybkie, krótkoterminowe rozwiązania”.

Joanna Chech, ekspertka stojąca za piękną twarzą Ezy Gonzalez (Zdj.: Instagram/joannaczechofficial)
Joanna Chech, ekspertka stojąca za piękną twarzą Ezy Gonzalez (Zdj.: Instagram/joannaczechofficial)

Dodatkowo opisuje swoje zabiegi jako „mieszankę Technologie bardziej innowacyjne i Technologie Ponadczasowy”, co przekłada się na nieagresywne działania z wynikami, które do tej pory są niezaprzeczalne.

W tym celu wykorzystuje różne narzędzia, takie jak LED, ultradźwięki, mikroprądy, krioterapia, masaże i zabiegi manualne mięśni twarzy w ramach specjalnych i dostosowanych zabiegów, w stu procentach opartych na stanie Twojej skóry.

Najsłynniejsze studio znajduje się w Dallas w Teksasie i zostało otwarte w 2015 roku; Podczas gdy jego studio znajdowało się w Nowym Jorku w De Webster Penthouse.

Jednymi z jej najważniejszych klientów, oprócz meksykańskiej Isy Gonzalez, są: Jennifer Aniston, Cate Blanchett, Kate Winslet, Anna Wintour, Christy Turlington Burns, Kim Kardashian, Mandy Moore, Carey Mulligan, Michelle Williams, Rooney Mara, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Tan France, Pussy Phillips, Philip Lim, że ThurmanI miecz Neesunoraz Kyra Sedgwick, Minnie Driver i Emily Weiss oraz para składająca się ze Stinga i Trudie Styler.

Joanna Chech, ekspertka stojąca za ładną twarzą Kim Kardashian, jest wśród innych celebrytów społeczności (Zdjęcie: Instagram / joannaczechofficial)
Joanna Chech, ekspertka stojąca za ładną twarzą Kim Kardashian, jest wśród innych celebrytów społeczności (Zdjęcie: Instagram / joannaczechofficial)

W swojej autobiografii skompilował również wiele powiązanych magicznych okładek na całym świecie, takich jak Vogue, Porter Magazine, Vanity Fair, Harper’s Bazaar, Marie Claire, In Style Way Couture.

A w kampaniach reklamowych, w których brałeś udział, możesz również wymieniać marki Givenchy, SKII, Maybelline i Dior, gdzie obecnie pracuje jako światowy ekspert w tym zakresie Dior Ochrona skóry.

Czytaj:

Wspominając Alejandro Fernandeza i jego syna Vicente Fernandeza na ich pierwszym wspólnym koncercie
Kubańczyk William Valdez potępił ksenofobię szefa kuchni Herrery na Masterchef Celebrity: „Ten kraj należy do Meksykanów”
Martha Higarida przedstawiła swojego nowego chłopaka na kolacji z Omarem Chaparo i Yordi Rosado

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *