Niesławny damski portret Pete’a Davidsona z Martą Stewart

Zdjęcie: Kevin Winter / Getty Images

kochać życie Pete Davidson Jego niedawne pojawienie się w restauracji z potentatem stylu życia Marthą Stewart, owianym zarówno mitem, jak i prawdą, jest prawdopodobnie niepodważalne. Obaj byli tam na pewno. Ale nie, to też nie była Kim Kardashian.

Stewart skomentował swój ostatni post na Instagramie z SNL Gwiazda Netflixa i wspólny przyjaciel Anthony Borowski rzadkie oko Jak „kolacja z przyjaciółmi”. Cała trójka jadła kolację w restauracji Nobu Malibu w Malibu, chociaż nie jest jasne, kto pierwotnie jadł razem.

Davidson, który był zaręczony z piosenkarką Arianą Grande, podobno ma romans z Kim Kardashian, byłą żoną rapera Kanye Westa, o czym Stewart nie miał żadnych skrupułów wspominając. Ekspert od plotek przewidział potrzeby publiczności, tak jak ona, i wyjaśnił, że Kardashian nie było w pobliżu.

Stewart i Davidson spotkali się wcześniej, krytykując Justina Biebera, co jest słodkim sposobem na nawiązanie więzi między ludźmi.

Relacje komika z supergwiazdami to coś, co ostatnio wyśmiewał sam Davidson. próbować trolla Świat pomyślał, że on i Miley Cyrus spotykają się, aby promować sylwestrowy program.

Więc co jeszcze Davidson zrobiłby w życiu poza swoim cieniem, który mógłby pojawić się w najnowszym poście Kardashiana na Instagramie? Odegrał krótką, ale pamiętną rolę jako jeden z jednorazowych bohaterów w uznanym filmie Jamesa Gunna. Legion samobójców ostatni rok. Występuje także w animowanym serialu komediowym dla dorosłych, bracia potworni, którego premiera odbyła się w zeszłym roku na Tubi.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *