Niespodziewany projekt Ricardo Darna po jego udziale w rozdaniu Oscarów z „Argentyna 1985”.

Niespodziewany projekt Ricardo Darna po jego udziale w rozdaniu Oscarów z „Argentyna 1985”.

w tej wiadomości

Już w najbliższą niedzielę 95. edycja Oscary 2023Gdzie „Argentyńczyk, 1985” Nominowany do Najlepszy film międzynarodowy, choć nie udało mu się zdobyć statuetki. Po małym „ugrzęźnięciu”, aktor Ricardo Darn Już przygotowuje się do nowego projektu, który zaskoczy wszystkich jego zwolenników.

pomimo „Brak wiadomości przed nami”. Zdobył nagrodę w tej kategorii, a cała obsada na czele z reżyserem, Santiago Mitra. Nie tylko ze względu na występy, ale także ze względu na ekscytującą i mocną historię, którą opowiada Próby dyktatury cywilno-wojskowej.

Oscary 2023: czerwony dywan, zwycięskie filmy i najlepsze momenty ceremonii

Oscary 2023: „Argentyna 1985” przegrała w kategorii najlepszy film międzynarodowy

„Wszystko dobrze. Po prostu to część gry. Wygrana lub przegrana. Zrobiliśmy więcej, niż mogliśmy”. cerować w Los Angeles, który zagrał w filmie Piotra Lanzaniego.

W tym sensie powiedział: „Przeszliśmy wspaniałą drogę: zdobyliśmy nagrodę Goya, Złoty Glob, zdobyliśmy nagrody wszędzie. Ludzie przyjęli i pokochali ten film”.. Tym samym po amerykańskiej ceremonii ikona argentyńskiego kina zrobi nowy krok w swojej karierze. Jaki będzie twój następny cel podróży?

Nowy projekt Riccardo Darna po Oscarach 2023

Zgodnie z definicją sieci Łreprezentantka „Sekretu w ich oczach” i innych znaczących sukcesów Podpisałem umowę z Netflixem Wystąpić w filmie science fiction opartym na patriotycznej historii.

Chodzi o nic więcej, nic mniej niż Wiecznośćpowieść graficzna autorstwa Hectora Germaina Osterhellaktóry opowiada historię umiejscowioną przez większość czasu w mieście Buenos Aires.

Oryginał opowiadał o dystopijnej przyszłości, w której inwazja istot nadprzyrodzonych przejęła świat i spowodowała, że ​​populacja ludzka musiała wcielać się do jaskiń, aby przetrwać życie społeczności, w przeciwieństwie do wielkich technologii, z którymi radzą sobie paczki caddies.

„Ricciardo już podpisał i będzie na tej platformie. Rejestracja rozpocznie się wkrótce”Wybierz z Ł. Darren ma zagrać Juana Salvo, Eletrontę, który przewodzi walce uciskanych ludów.

„Brak wiadomości przed nami”. weź popiersie do Najlepszy film międzynarodowy Na rozdaniu Oscarów 2023. Antywojenny film niemieckiego pochodzenia, opowiadający historię młodych mężczyzn, którzy zaciągają się do wojska i uświadamiają sobie, że wojna nie jest tym, czego się spodziewali.

Tak prezentowała się Lady Gaga na rozdaniu Oscarów w 2023 roku

The Last of Us 2: Data premiery i wszystko, co musisz wiedzieć o sezonie 2

W ten sposób bije „Argentyna, 1985” i resztę listy: Zamknąćfilm pochodzenia belgijskiego. „EO” z Polski i „cicha dziewczyna”pierwszy film w języku irlandzkim, który osiągnął ten etap.

Kto zdobył Oscara dla najlepszego aktora?

Brandona Frasera Dostałem Oscara za najlepszy aktor za główną rolę w „Wieloryb”. „Dziękuję Akademii za to wyróżnienie i studiu za zrobienie tego śmiałego filmu. Dziękuję za uwolnienie mnie i zachęcenie do zrobienia tej historii. To zaszczyt być z wami w tej kategorii” – powiedział.

Na krótkiej liście zmierzył się z Austinem Butlerem za „Elvisa”, Colinem Farrellem za „Almas en banshee de Inisherin”, Paulem Mescalem za „Aftersun” i Billem Nighym za „Living”.

Kto zdobył nagrodę dla najlepszej aktorki na rozdaniu Oscarów 2023?

Michelle Yu Zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w „wszystko wszędzie w tym samym czasie”Zdobył także Oscara za najlepszy film roku.

W tej kategorii znalazła się Cate Blanchett za „Tr.” Ana de Armas za „Blondynkę”; Andrea Riseborough, „Do Leslie” i Michelle Williams, „The Fabelmans”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *