Nikaragua gratuluje Xi Jinpingowi ponownego wyboru na lidera Komunistycznej Partii Chin

Wznowienie działalności związanej z paliwami kopalnymi w Danii

„Chcemy pogratulować waszemu ludowi, Palestyńskiej Radzie Legislacyjnej, tobie i członkom Biura Politycznego i Komitetu Centralnego tego bardzo ważnego momentu i historycznego wydarzenia w kierunku pełnego dobrobytu socjalizmu z chińskimi cechami” – podkreśla przesłanie Wykonawczego.

Podobnie twierdzi, że azjatycki gigant ma dość zamożne społeczeństwo, z prawami i możliwościami korzystania z rozwoju kulturalnego, naukowego i technologicznego oraz z codziennym życiem rodzin.

Najważniejsze wydarzenia „Bracie, towarzyszu i towarzyszu Xi Jinping, otrzymuj komplementy od błogosławionej i zawsze wolnej Nikaragui, od Sandinistowskiego Frontu Wyzwolenia Narodowego, który zakończył 60-letnią historię oporu i zwycięstw przeciwko imperialnej chciwości”.

Tekst, podpisany przez prezydenta Daniela Ortegę i wiceprezydenta Rosario Murillo, dodaje, że pozdrowienie jest przekazywane w radości dzielenia się porozumieniami i konsensusem dla sprawiedliwego, pokojowego, wspierającego i zintegrowanego świata oraz dla wspólnego dobra.

„Gratulujemy sobie naszej historii, naszej teraźniejszości i Boga poprzez nasze przyszłe relacje, z których każdy wnosi swój wkład w jego wymiary i przestrzeń, jak tylko możemy, aby dalej zmieniać świat w kierunku dobra i lepszego, na które zasługuje ludzkość” – zapewnia.

Podobnie dokument opisuje Chińczyków jako wielkich i gwarantuje zwycięstwo ich modelu i zwycięstwo ich partii, „podejmując i pokonując wyzwania wszechczasów”.

L/ybv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *