Nike konsoliduje swoje biznesy w Zalando i JD Sports

nike ogłosiło partnerstwo z Zalando s JD Sport W celu zintegrowania w swoich strukturach własnego biznesu internetowego.

Ta umowa jest Po raz pierwszy dotarła do Europy przez amerykańską firmę. Celem jest dalsze zwiększanie sprzedaży bezpośredniej do klienta końcowego przy zachowaniu opłat pocztowychWysoki poziom kontroli nad Twoimi markami.

W tym zobowiązaniu do utrzymania większej kontroli nad swoimi markami, a także nad kanałami, za pośrednictwem których konsumenci mogą uzyskać różne materiały i produkty, które składają się na katalog, firma podpisała pierwszą w swoim rodzaju umowę z Dick artykuły sportowe W październiku ubiegłego roku. „Ten nowy sojusz przełoży się na większe korzyści oraz bardziej elastyczne i dynamiczne doświadczenia zakupowe dla klientów Nike, Zalando i JD Sports”.wskazali od momentu podpisania.

W najbliższych tygodniach konsumenci będą mogli Połącz konta klientów Nike z kontami Zalando i JD Sportskorzystając w ten sposób m.in. z możliwości: Dostęp do inwentarza onlinedo nowych doświadczeń zakupowych i Ekskluzywne produkty które zostaną zachowane.

Jim ReynoldsA Wiceprezes Działu Rynku Nike Associateszostało wspomniane „Operatorzy, którzy rozwijają zdywersyfikowaną sprzedaż detaliczną, są istotną częścią naszej strategii, ponieważ pozwalają nam poszerzać i potwierdzać nasze powiązania ze sportem i sportowcami”.

Członkostwo Nike

„Dzięki ujarzmieniu potęgi technologii cyfrowej wraz z Członkostwo NikeDzięki sile naszych partnerów detalicznych powiązanych z tym programem stworzyliśmy nowy paradygmat współpracy marek i sprzedawców.”ona dodała Reynoldsa.

po twojej stronie, Karl GeribertA Wiceprezes i Dyrektor Generalny, EMEA, NikeZostało to potwierdzone „Dzięki tym wyjątkowym partnerstwom handlowym będziemy udostępniać najlepsze produkty i wiedzę Nike klientom w dwóch największych i najbardziej dynamicznych sieciach detalicznych w Europie”.. W ten sposób wyróżnij „Dzięki temu widzowie będą mogli uzyskać dostęp do Twojego programu w nowy sposób, który jest szybszy, wygodniejszy i bardziej niż kiedykolwiek wcześniej połączony z naszą marką i sportem”..

Gdzie nike Poczynili już postępy w zakresie wdrażania tych różnych integracji e-commerce Zalando i JD Sports.

The Współpraca z JD Sports trwa. Dzięki aplikacji JD Sports, obecnie dostępnej tylko dla konsumentów z Wielkiej Brytanii, użytkownicy mogą teraz rozpocząć łączenie kont klientów JD Sports i Nike i uzyskać natychmiastowa nagrodaa także dostęp do korzyści, takich jak dostęp do pełnego składu, grup, doświadczeń i usług dostępnych wyłącznie dla posiadaczy kont.

w przypadku, gdy ZalandoOperacja zostanie przeprowadzona w październiku za pośrednictwem aplikacji i strony internetowej tego rynku w Austrii. stamtąd, Nike planuje rozszerzyć to partnerstwo W ciągu najbliższych kilku miesięcy dla klientów Zalando z NiemcyA Holandia, Francja, Belgia, Dania, Szwecja, Finlandia, Włochy s Polska.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.