Nowa polska seria LGBTQI + do obejrzenia na Netflix

królowa (zmrocznia) postawić na stole ojcostwo kogoś ze społeczności LGBTQI+. Ta polska seria jest tworzona przez Lucas Kuźmici s Arne Asgerson do katalogu Netflix Stał się jednym z najczęściej komentowanych miniseriali na tej platformie ze względu na swoją oryginalność. W oficjalnym podsumowaniu tej produkcji czytamy: „Po dziesięcioleciach nieobecności, Słynny paryski krawiec i drag queen wraca do rodzinnej Polski, by naprawić relacje z córką”.

To audiowizualna opowieść z emocjonalnymi scenami i epizodami trwającymi niecałą godzinę. Bohater tego odcinka staje w obliczu dość katastrofalnego spotkania z wnuczką i córką, których nigdy wcześniej nie znał. Wśród tematów poruszanych w tej prezentacji są: Sekrety rodzinne a walka o samoakceptację i szacunek dla naszych bliskich.

królowa. Obraz: Netflix.

Jak dotąd ta rata telewizyjna ma dość pozytywną ogólną ocenę dzięki jakości narracji. jak wspomniano On zdecydowałopowiada o „miękkim, ale mocnym dramacie o mężczyźnie, który sądził, że jest pewny swojej tożsamości, odkrywa rzeczy o sobie w podeszłym wieku i staje się dla niej lepszy”.

Bez wątpienia jest to bardzo ciekawa historia do obejrzenia w Miesiącu Dumy LGBTQI+. królowa Obsada jest prowadzona przez Andrzej Seweryn, Maria Peszek, Kova Réa, Julia Chetnicka, Antoni Porowski, Paweł Koslik, Henryk Niebudek, Piotr Witkowski, Soa de Muse, Keiona, Mariusz Ząbkowski. Poniżej możecie obejrzeć jego oficjalny zwiastun.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.