Nowa zagadka policyjna przybywa do Netfliksa z Polski

Nowa zagadka policyjna przybywa do Netfliksa z Polski

Detektywi i dochodzenia kryminalne nigdy nie tracą zdrowia, jak pokazano Forrestanowy thriller w serwisie Netflix, który również zwiększa swoją oglądalność Polskie korzenie.

Napisane przez Agatę Malycińską i Jacka Markiewicza, inspirowane – napisał Remijiusz Mrozjeden z najsłynniejszych polskich powieściopisarzy sensacyjnych.

Oprócz bogatej twórczości, odkąd rozpoczął karierę literacką w 2013 roku, po wykonywaniu zawodu prawniczego, dał życie blisko 50 powieściom, w tym m.in. Seria z Wiktorem Forrestem.

Las | Netflixa

Skuteczny, choć nieco cyniczny komisarz zakopiański po odkryciu tajemnicy staje przed skomplikowaną sprawą. Zwłoki na górze Geontw Tatrach.

Co odpowiada starszemu mężczyźnie, który był torturowany, Został zabity i związany na krzyżu Który znajduje się na szczycie polskiej góry, co potwierdził Forrest (Boris Schick) i jego współpracownicy.

Ale dla inspektora sprawy szybko się komplikują Przeniesiony z Krakowa W góry po problemie w sprawie, którą badał.

Podwójna liczba zgonów w Tatrach

Las | Netflixa

Przeszłość, która posłużyła jako wymówka wkrótce po tym, jak jego przełożony oskarżył go o śmierć w Geont, Forrest zostaje usunięty ze sprawy, Podczas gdy pojawia się drugie ciało.

Ten, który, podobnie jak ostatnia ofiara, miał Stara moneta w gardle. Co staje się kolejnym elementem zwiększającym policyjną tajemnicę w serii.

Las | Netflixa

Jako rozdział, z sześciu, narracja – wolniejsza niż zwykle w tego typu przestrzeniach – ujawnia… Różne tropy, linki i podejrzani.

Wszystko co związane ze starożytnością Lokalni nazistowscy kolaboranci I seryjny morderca, o czym odkrywają Forrest i dziennikarka Olga Zrębska (Zuzana Saborznikow).

Jednocześnie znane są szczegóły Dzieciństwo głównego bohateraktóry byłby kluczem na zakończenie ciekawej historii, ale wciąż jest zbyt powolny, aby można go było uznać za thriller.

Co kończy ten etap historii, ale pozostawia głównego bohatera w gorszej sytuacji, niż się spodziewano, tzw Forresta Powinien mieć drugi sezon.

Oglądaj w serwisie Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *