Nowe trasy z Kuby do Meksyku, Karaibów i Ameryki Środkowej

Linie lotnicze Brama Zachodu Niedawno poinformował, że w następnej zimie wznowi 9 tras do Meksyku, na Karaiby i do Ameryki Środkowej. Przejazdy do tych miejsc zostały zawieszone dwa lata temu.Ponowne uruchomienie tych tras jest krokiem naprzód w przywracaniu sieci, powiedział John Werrell, wiceprezes wykonawczy i dyrektor handlowy WestJet. „Chcemy promować WestJet jako niezawodną, ​​przyjazną i przystępną cenowo linię lotniczą” – powiedział ekspert.

Sam kierownik przyznał, że ostatnie trzy zimy zakłóciły plany podróży pasażerskich. „Z niecierpliwością czekamy na ponowne połączenie Kanadyjczyków z niektórymi ciepłymi miejscami, za którymi najbardziej tęsknili” – powiedział Werrell.

Jakie nowości proponuje WestJet na nadchodzącą północną zimę?

W pierwszej kolejności kluczową nowością długo oczekiwaną przez klientów WestJet jest wznowienie 9 tras międzynarodowych. Tymczasem 45% destynacji wypoczynkowych zostanie powiększonych w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Nastąpi kolejny znaczący wzrost lotów z Centralnej/Wschodniej Kanady, o 50% w porównaniu do 2021 roku. Operacje z zachodniej Kanady wzrosną o 55% w stosunku do roku poprzedniego.

Odnotowano również 65% wzrost lotów z Winnipeg w porównaniu z poprzednim okresem. A jakby tego było mało, WestJet zwiększy swoją działalność o 30% z Calgary w porównaniu do 2021 roku.

Wreszcie loty z Toronto wzrosną o 10% więcej niż w zeszłym roku.

W fazie zimowej WestJet będzie oferować 79 382 miejsca tygodniowo. Można to określić w 449 operacjach lotniczych z Kanady do Meksyku, Karaibów i Ameryki Środkowej.

Linia lotnicza będzie miała większą przepustowość w porównaniu z tym samym okresem przed pandemią Covid-19.

Kuba również na tym skorzysta, ponieważ od 8 listopada ponownie uruchomi trasę Calgary-Varadero z tygodniową częstotliwością.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.