Nowe zdjęcia z 2. sezonu Wiedźmina pokazują rodzinne zdjęcie i kilka rzeczywistych lokacji

Co za wspaniały tydzień premier! Spider-Man: No Way Home i drugi sezon Wiedźmina trafiły odpowiednio do kin i Netflix 17 grudnia. Chociaż No Way Home jest już dostępny w niektórych kinach w Hiszpanii, Netflix każe nam czekać jeszcze kilka godzin, aby cieszyć się nowymi przygodami. Zanim do tego doszło, firma udostępniła nowe popisujące się zdjęciami Geralt, Ciri i Vesemir jako rodzinaoraz rzeczywiste lokalizacje, w których występuje łańcuch.

Zdjęcie przedstawia zdjęcie w stylu rodzinnym. Te trzy postacie mają bardzo bliskie relacje, zwłaszcza w grze wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wissemer jest nauczycielem Geralta z Rivii i pełni funkcje Dziadek i osobowość mądrzy dla Siri. On nie mówi tego Geralt i Ciri grają zwłaszcza rolę ojca i córki. Yennefer dołącza do tego związku w roli matki i partnerki Geralta… i nie dogaduje się dobrze z Vesemirem.

Netflix również udostępnił plik Opublikuj na swoim oficjalnym blogu które szczegóły Prawdziwe lokalizacje, w których powstał sezon 2: Podczas gdy sezon 1 podróżował przez Węgry, Polskę i Hiszpanię (między innymi), ten nowy sezon został ograniczony przez pandemię Covid-19 i odbywa się w całości w 15 prawdziwych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii: Coldharbor Wood w Chichester, Bourne Wood w Farnham i MOD Deepcut Surrey (baza szkoleniowa dla armii brytyjskiej), Lake District of Cumbria, Rydal Cave i inne.

Kaer Morhen to miejsce, ale tak naprawdę wygląda jak postać z drugiego sezonumówi Andrew Luz, scenograf serialu. „Zdawaliśmy sobie również sprawę, że było to znajome środowisko dla tych, którzy czytają książki i grają w gry wideo, więc musieliśmy uhonorować ten oryginalny materiał, ale także przenieść go na nowy poziom, aby był ekscytujący dla publiczności. To było ogromne wyzwanie, ale i odpowiedzialność, którą traktujemy bardzo poważnie.Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny Kaer Morhen, szukali środowisk, które wydawały się nieoczekiwane i niebezpieczne.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina 17 grudnia w serwisie Netflix.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.