Nowy album Alfredo Rodrigueza Jr.

Nowy album Alfredo Rodrigueza Jr.

Alfredo Rodriguez Jr. robi duży krok w kierunku sukcesu w swojej muzycznej karierze, po wydaniu swojego nowego albumu „Coral Way”.

Nie ma wątpliwości, że talent, determinacja i empatia to tylko niektóre z cech, które Alfredo Rodriguez odziedziczył po swoim synu Alfredo. I to, że choć ten ostatni nie szedł krokami w świecie rozrywki, to w dziedzinie muzyki wiedział, jak to robić.

W rezultacie stał się potężnym muzykiem, z imponującą umiejętnością gry na szerokiej gamie instrumentów; Głównie fortepian. W ten sposób Alfredo Rodriguez Jr. podzielił się swoją pasją do muzyki ze światem, pozostawiając nas zachwyconych swoją artystyczną kreatywnością.

Specjalnie z myślą o lepszym poznaniu jego muzycznej sprawności, syn prezentera telewizyjnego wydał również nowy materiał płytowy. Oto album „Coral Way”, wspaniałe dzieło Alfredo Rodrigueza Jr., w którym wita on nowy etap w swojej muzycznej karierze.

Wyraził to sam muzyk na swoich portalach społecznościowych, gdzie zapowiedział wydanie albumu, a także podzielił się niektórymi swoimi odczuciami na temat tego osiągnięcia. Wybitny pianista poprzez swoje publikacje nie mógł ukryć uczucia, jakie żywił do tej debiutanckiej płyty; Z góry dziękuję za publiczne wsparcie.

„Tak podekscytowany, że mogę podzielić się z wami wszystkimi tym nowym rozdziałem mojego życia!” Alfredo Rodriguez Jr. wyraził, mówiąc o nowym albumie. POKOCHAJ WSZYSTKICH PIERWSZYCH SŁUCHACZY NA CAŁYM ŚWIECIE 🪸 NOWY ALBUM „CORAL WAY” JUŻ W DNIU! Jak napisał w innym poście.

Doładowanie Cubacel

Podobnie tysiące jego zwolenników zareagowało na tę wiadomość; Życzę artyście wszystkiego najlepszego i wielkiego entuzjazmu wobec tego, co Alfredo może nam dać.

Alfredo Rodriguez Jr. wyruszy w trasę promującą swój album

Również w mediach społecznościowych Alfredo Rodriguez Jr. ujawnił, że wkrótce wyruszy w trasę promującą swój nowy album „Coral Way”. W tym sensie zaapelował do swoich zwolenników i fanów, aby dali sobie możliwość zapoznania się z tym wspaniałym materiałem, zdobycia płyty i wzięcia udziału w ich prezentacjach.

Jak opublikowano w poście, trasa koncertowa obejmowała kilka krajów i rozpoczęła się 5 sierpnia w Corinaldo we Włoszech. Podobnie w ciągu najbliższych kilku dni syn Alfredto Rodrigueza odwiedzi kilka europejskich miast; w krajach takich jak Niemcy i Hiszpania; Polska.

Również Alfredo Rodriguez Jr. zabierze swój nowy album do różnych miast w Stanach Zjednoczonych podczas tej obiecującej trasy. Wśród miejsc, w których będzie serwowany, jest kilka miast na Florydzie; Choć ogłoszono, że bilety na koncert w Miami są już wyprzedane.

Ostatecznie trasa ta zakończy się w marcu przyszłego roku w mieście Los Angeles, dopełniając liczbę 50 koncertów na całym świecie.

Niewątpliwie ta utalentowana pianistka ciężko pracuje i daje nam dobry pożytek, dając nam znakomitą, aromatyczną i smakowitą muzykę, którą tak kochamy. !! Gratulacje!!

Więcej wiadomości z Kuby

Powiedz Kubie Jest firmą wielousługową skoncentrowaną na kubańskiej publiczności. Z nami możesz wykonać następujące czynności:

Adres: 3750 W 16th Ave Ste 100, Miami, FL 33012, Stany Zjednoczone. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 17:00. Telefon: +1 786-408-2088.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *