Nowy polski thriller, który zapiera dech w piersiach i teraz możesz go obejrzeć na platformie Netflix

Nowy polski thriller, który zapiera dech w piersiach i teraz możesz go obejrzeć na platformie Netflix

Kobieta, była agentka operacji specjalnych NATO, musi odzyskać syna porwanego przez gang gangsterów.

„Była agentka specjalna odkurza swoje śmiercionośne umiejętności, aby ocalić syna, którego nigdy nie znała, bez względu na to, kto stanie jej na drodze” – mówi streszczenie tego filmu akcji wywołującego 100% adrenaliny. Dzień Matki to tytuł filmu, który prosto do Netflixa trafia z Polski i opowiada historię Niny (Agnieszka Groczowska), byłej agentki operacji specjalnych NATO.

Ta kobieta musi wrócić do pracy – żyje w ukryciu – gdy jej syn Max (Adrian Delicta) zostaje porwany przez gang przestępców. Nina odbiera anonimowy telefon z informacją, że jej syn został aresztowany i że będzie potrzebować szeregu instrukcji, aby ponownie zobaczyć go żywego.

Ale Nina nie była obecną matką w życiu syna, ponieważ porzuciła go, gdy był młody. Teraz obowiązki wzywają i miłość, którą darzyła tego chłopca, wypływa na powierzchnię, więc może dać z siebie wszystko jeszcze raz i odnaleźć chłopca żywego. Użyje zatem swoich zabójczych umiejętności, które zanurzą każdą scenę filmu, gdyż przez całą historię będą obecne walki, kopnięcia i strzały.

Kolejny film akcji o macierzyństwie na Netfliksie

Może mieć wiele podobieństw z najnowszą odsłoną platformy o nazwie The Mother. W rolach głównych występuje J. Lo, aktorka i piosenkarka, która gra kobietę, która decyduje się oddać córkę do adopcji, aby zapewnić jej opiekę z dala od groźb, jakie otrzymuje. Jednak po 12 latach źli ludzie postanawiają porwać dziewczynę, a matka wraca do pracy.

Europejski film Dzień Matki trwa 94 minuty, a jego reżyserem jest Mateusz Rakovich, który jest także scenarzystą wspólnie z Łukaszem M. Maciejewskim. Gotta Budnik, Szymon Wróblowski, Ewa Rodarte, Dariusz Chojnacki, Paulina Krushel, Paweł Kosslik, Arkadiusz Prykalski, Sebastian Deila i Konrad Elric uzupełniają m.in.

W ostatnich latach na Netfliksie coraz większą popularnością cieszą się polskie dzieła fantasy: serial Ani słowa (w którym występuje także Agnieszka Grochowska), thriller 365 dni i jego kontynuacja, a także dramaty Johnny, Dziś śpisz ze mną i Rodzina Tajniki. To tylko niektóre z tytułów, które przyciągnęły najwięcej subskrybentów platformy.

Film Dzień Matki można oglądać od 24 maja w serwisie Netflix.

Widowisko telewizyjne

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *