Nowy serial na Netfliksie z dużą ilością satyry

Nowy serial na Netfliksie z dużą ilością satyry

1670„To serial wyreżyserowany przez Macieja Buchwalda I Kordian Kadzilla. To turniej Bartłomiej Tuba,Katarzyny Hermann I Martyna Piechkowska.

Bardzo nowy serial, który jak na ironię potrafi grać w stylu „Miłości i śmierci” (Wood Allen, 1975), a jednocześnie zachować nowoczesny styl.

Serial o historii, którą naprawdę trzeba poznać, żeby zrozumieć, serial wcale nie głupi, zawiera mnóstwo dowcipów, z których niektóre mogą (choćby przez przypadek) rozbawić.

Komedia bardzo przypominająca angielski serial satyryczny: jedni ją uwielbiali, inni nienawidzili.

Ze stylem i przynajmniej dla nas z dużą dozą wdzięku ze strony człowieka, który podawał się za najsłynniejszego Juana Pabla (Jan Pavel) w historii Polski.

O serialu

Dobre zdjęcia, sceneria i scenariusz. Nie czekajcie na Grę o tron, bo „1670” to satyra historyczna, która z większym sukcesem lub porażką podejmuje epokę w historii Polski i z wielką ironią poświęca się żartowaniu z absolutnie wszystkiego, nie ignorując niczego. instytucja. . Jest szybki i zwinny w konstrukcji, ale nie ma też ambicji rekonstrukcji fabuły, jest raczej satyrą (z wielkim wdziękiem) zbudowaną wokół sytuacji historycznych, które dzięki spektaklowi udaje się znaleźć czyjś współudział. Widzowie w określonym wieku, ponieważ najprawdopodobniej jest to serial skierowany do osób z pewną wcześniejszą wiedzą.

Jeden z tych seriali, obok których lepiej przejść obojętnie, myśląc, że przed wynalezieniem telefonu komórkowego świat był mroczny i bezkierunkowy.

Dobra sceneria, ale wszystko z bardzo teatralnym akcentem. Dobre wykorzystanie montażu i fotografii, z wieloma efektami świetlnymi i świetlnymi, na temat których robi się tysiące żartów (już ostrzegaliśmy, trzeba trochę wiedzieć o malarstwie i muzyce barokowej, żeby móc wyłapać niektóre rodzaje żartów).

Wysokiej jakości serial, który w swej istocie jest nagromadzeniem dowcipów historycznych, niektórych z wdziękiem, innych bez; Niektórzy są mądrzy, inni banalni.

Komedia tak, jest inna i wie, jak strzelać na wszystkie strony i wykonywać ją poprawnie, tak jak powinno się zdarzyć, w tysiącu jednego żartu.

Z malowniczą jakością.

Data wydania

13 grudnia 2023 r

Gdzie widzisz „1670”

Netflixa

1670

nazwa: 1670

Pozew sądowy: Jan, polski Sarmata, głowa rodu szlacheckiego i właściciel (dolnej) połowy wsi Adamczycha, marzy o pozostawieniu swojego śladu w historii Polski.

Pory roku: 1

naród: Polska

Dyrektor(zy): Maciej Buchwald, Kurdyjski Kudzilla

scenarzysta: Jakub Rosello

Fotografia: Nielsa Krohna

seks: Komedia, historia

Aktorzy): Bartłomiej Topa, Katarzyna Herrmann, Martina Bychkowska, Michaił Palicki, Michaił Sikorski, Kirill Petrochuk, Dobromir Demicki, Irina Melcer, Andrzej Kluck

Firmy: Studio Axon, Netflix

Nasza opinia

Komedia tak, jest inna i wie, jak strzelać na wszystkie strony i wykonywać ją poprawnie, tak jak powinno się zdarzyć, w tysiącu jednego żartu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *