Nowy serial na Netfliksie z dużą ilością satyry

Nowy serial na Netfliksie z dużą ilością satyry

«1670» To serial wyreżyserowany przez Macieja Buchwalda I Kordian Kadzilla. To turniej Bartłomiej Tuba,Katarzyny Hermann I Martyna Piechkowska.

Bardzo nowy serial, który jak na ironię potrafi grać w stylu „Miłości i śmierci” (Wood Allen, 1975), a jednocześnie zachować nowoczesny styl.

Serial o historii, którą naprawdę trzeba poznać, żeby zrozumieć, serial wcale nie głupi, zawiera mnóstwo dowcipów, z których niektóre mogą (choćby przez przypadek) rozbawić.

Komedia bardzo przypominająca angielski serial satyryczny: jedni ją uwielbiali, inni nienawidzili.

Z klasą i, przynajmniej dla nas, z wdziękiem tego człowieka, który twierdził, że jest najsłynniejszym Juanem Pablo (Jan Pavel) w historii Polski.

O serialu

Dobre zdjęcia, sceneria i scenariusz. Nie czekajcie na Grę o tron, bo „1670” to satyra historyczna, która z większym sukcesem lub porażką podejmuje epokę w historii Polski i z wielką ironią poświęca się żartowaniu z absolutnie wszystkiego, nie ignorując niczego. instytucja. . Jest szybki i zwinny w konstrukcji, ale nie ma też ambicji rekonstrukcji historii, jest raczej satyrą (z wielkim wdziękiem) zbudowaną wokół sytuacji historycznych, które dzięki spektaklowi udaje się znaleźć czyjś współudział. Widzowie w określonym wieku, ponieważ najprawdopodobniej jest to serial skierowany do osób z pewną wcześniejszą wiedzą.

Jeden z tych seriali, obok których lepiej przejść obojętnie, myśląc, że przed wynalezieniem telefonu komórkowego świat był mroczny i bezkierunkowy.

Dobra oprawa, ale wszystko z bardzo teatralnym akcentem. Dobre wykorzystanie montażu i fotografii, z wieloma efektami świetlnymi i świetlnymi, z których robi się tysiące żartów (już ostrzegaliśmy, trzeba trochę wiedzieć o malarstwie i muzyce barokowej, żeby wyłapać określone rodzaje żartów).

Wysokiej jakości serial, który w swej istocie jest nagromadzeniem dowcipów historycznych, niektórych z wdziękiem, innych bez; Niektórzy są mądrzy, inni banalni.

Komedia tak, jest inna i umie strzelać we wszystkich kierunkach i wykonywać ją poprawnie, tak jak powinno się zdarzyć, w tysiącu jednego żartu.

Z malowniczą jakością.

Data wydania

13 grudnia 2023 r

Gdzie widzisz «1670

Netflixa

1670

nazwa: 1670

Pozew sądowy: Jan, polski Sarmata, głowa rodu szlacheckiego i właściciel (dolnej) połowy wsi Adamczycha, marzy o pozostawieniu swojego śladu w historii Polski.

Pory roku: 1

naród: Polska

Dyrektor(zy): Maciej Buchwald, Kurdyjska Kudzilla

scenarzysta: Jakub Rosello

Fotografia: Nielsa Krohna

seks: Komedia, historia

Aktorzy): Bartłomiej Topa, Katarzyna Herrmann, Martina Pieczkowska, Michaił Palicki, Michaił Sikorski, Kirill Petrochuk, Dobromir Demicki, Irina Melcer, Andrzej Klak

Firmy: Studio Axon, Netflix

Nasza opinia

Komedia tak, jest inna i umie strzelać we wszystkich kierunkach i wykonywać ją poprawnie, tak jak powinno się zdarzyć, w tysiącu jednego żartu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *