Nowy Sunreef 88 ULTIMA zmienia zasady żeglowania dzięki mocy, trwałości i luksusowi

Nowy Sunreef 88 ULTIMA zmienia zasady żeglowania dzięki mocy, trwałości i luksusowi

Siła, trwałość i komfort to składniki formuły, z których składa się nowa mieszanka o długości 26,8 metra Sunref 88 Ultimate Służy do przepisania zasad nawigacji, wszystko podsumowane w nowej architekturze morskiej, która zachowuje DNA i filozofię polskiej firmy.

Klejnot Sureef Yachts łączy w sobie dynamikę pojedynczego kadłuba i przestrzeni mieszkalnej kadłuba wielokadłubowego, tworząc własną klasę, która z pewnością przyciągnie uwagę czołowych kolekcjonerów jachtów.

Sunref 88 Ultimate

Najbardziej niezwykłą cechą tego katamaranu jest to, że udaje mu się połączyć najlepszą dynamikę jednokadłubowca z przestrzenią mieszkalną wielokadłubowca i płytszego kadłuba. Rezultatem jest elegancki i sportowy kadłub, który może dotrzeć nawet do najbardziej odległych portów i kotwicowisk.

Obrazy: Sunref

Sunreef jest właścicielem 88 ULTIMA 387 metrów kwadratowych Od przestrzeni mieszkalnej na pokładzie (dla maksymalnie 10 gości) i wielu opcji aranżacji wnętrz do wyboru przez klientów, w tym pełnej szerokości kabiny głównej z prywatną sauną, podczas gdy kabiny dla gości rozmieszczone są na lewym i prawym kadłubie, wszystkie z prywatnym łazienka z najwyższej klasy udogodnieniami i luksusami.

SUNREEF-88-Ostatni grudzień
Obrazy: Sunref

Zbudowany z myślą o przygodach i rozrywce na wodzie, unikalny projekt katamaranu łodzi pozwala platformom garażowym w forcie i na rufie otwierać nowe poziomy zabawy dzięki flocie całkowicie elektrycznych zabawek wodnych i salon oceaniczny opalanie się

W części zrównoważonej Sunreef 88 ULTIMA jest łodzią Bez dymu, bez wibracji, bez śladuCałkowicie przyjazny dla środowiska. Jego wypełnione światłem wnętrza wyposażone są w zrównoważone drewno, przetworzony plastik i odzyskane tkaniny. Część dzienna i sypialna zostały sprytnie zaprojektowane tak, aby zminimalizować sztuczne oświetlenie i korzystanie z klimatyzacji.

SUNREEF-JACHT-88U
Obrazy: Sunref

Kolejną innowacją łodzi jest integracja specjalnie zaprojektowanych akumulatorów z napędem hybrydowym i System opalonej cery Wiodący w branży, przewyższający wszystkie jachty z tej gamy dzięki niezrównanej wydajności energetycznej.

the Podpis Dysponując ponad 140 statkami, zyskał reputację doskonałej dzięki wykładniczemu wzrostowi zaawansowanych technologicznie rozwiązań środowiskowych, co w znacznym stopniu wpłynęło na fakt, że tak ważne marki, jak Fernando AlonsoKierowca Formuły 1.

Teraz z Sunreef 88 ULTIMA, producent jachtów zaprasza Cię do przeżycia emocji, luksusu i najwyższego komfortu jednostki bezemisyjnej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *