Nowy wariant IHU, ma więcej mutacji niż Omicron

Nowy wariant IHU, ma więcej mutacji niż Omicron

ten Szpital Uniwersytecki Instytut Marsylii Zdefiniuj nową zmienną, zwaną centralnym akronimem, IHU, który oferuje łącznie 46 mutacja W odniesieniu do głównego wirusa SARS-CoV-2.

Choć wiadomość ogłosiła kilka tygodni temu ten sam instytut, francuscy badacze już się przygotowali Wcześniejsze badanie tej zmiennej – Wciąż czeka na zatwierdzenie przez rówieśników – pod koniec zeszłego miesiąca. W nim eksperci stwierdzają, że jest to Jeden pochodzi z B.1.640, który był obecny pod koniec września w Republice Konga I po raz pierwszy odkryto go u podróżnika z Kamerunu 12 osób zostało rannych.

Według naukowców są to pierwsze przypadki. Został zidentyfikowany w miejscowości Forcalquier, w prowincji Alpes-de-Haute-Provence.

„Ich analiza ujawniła 46 mutacji i 37 delecji, które doprowadziły do ​​30 podstawień aminokwasów i 12 delecji”, mówi wstępne badanie.

Fragmenty francuskiego badania wstępnego

Eksperci są zdania, że ​​wariant IHU zawiera od tamtego czasu dziwny składnik jednej ze swoich mutacji Związany z możliwością zwiększonej transmisji wirusa, więcej niż Omikrona.

Mimo to eksperci zwracają uwagę, że nadal istnieją Nie ma wystarczającej liczby przypadków, aby określić zakres IHU. Sama Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), która monitoruje ten wariant od momentu jego pojawienia się, od tego czasu wzywa do spokoju Nie stał się poważnym zagrożeniem, odkąd został zidentyfikowany.


Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *