Nowy, wciągający serial Netflixa, który podbija listy przebojów i jest kręcony w Barcelonie

Nowy, wciągający serial Netflixa, który podbija listy przebojów i jest kręcony w Barcelonie

„One Piece” miał najmocniejszą premierę późnym latem w serwisie Netflix. Adaptacja na żywo mangi Eiichiro Ody zachwyciła zarówno fanów, jak i nowicjuszy w tej historii, umieszczając ją na czołowych miejscach w ponad 90 krajach. Jednak w Hiszpanii, mimo niepodważalnego sukcesu, zmierzył się z trudnym przeciwnikiem, który zgarnął pierwsze miejsce na Netfliksie. To film akcji, thrillerKim jest Erin Carter?’.

Skąd jednak wziął się ten serial i dlaczego stał się najchętniej oglądanym w naszym kraju? Za projektem stoi trzech reżyserów: Bill Eagles, Safina Delecour i Ahsley Way. I w dystrybucji, którą znajdujemy Evina Ahmeda i Seana Thiela, Dennisa Gougha I Charlotte Vegę. Seria składa się z 7 odcinków, każdy odcinek trwający około 50 minut Znalazł się na liście dziesięciu najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix w prawie 90 krajach, Zdobył pierwsze miejsce w One Piece w Argentynie, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Belgii, Danii, Finlandii, Grecji, Węgrzech, Irlandii, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainie i Wielkiej Brytanii.

Pomysł bardzo przypomina inną niedawną serię Netflix zatytułowaną „Do You Know Who?” W roli głównej Toni Collette. W tym, „Kiedy brutalny atak w jej mieście ujawnia śmiertelne zagrożenia i tajemnice, kobieta zaczyna składać w całość kawałki mrocznej przeszłości swojej matki.„.

Podsumowanie „Kim jest Erin Carter?” Na Netfliksie

Irene Collantes, brytyjska nauczycielka w Hiszpanii, jest zamieszana w napad na supermarket. Kiedy złodziej twierdzi, że ją rozpoznał, jej spokojnemu życiu w Barcelonie grozi załamanie.

Serial został nagrany w Barcelonie i można w nim poznać niektóre z legendarnych miejsc w Barcelonie, m.in Stara arena w Monumental i Hospital de la Santa Cruz w Sant Pau,

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *