Nowy Wiedźmin jest w fazie przedprodukcyjnej; Cyberpunk 2077 wkrótce pokaże swoją ekspansję

Dostarczony plik CD Projekt wyniki finansowe od niego Obrachunkowy pierwszy kwartał 2022 r. A przy okazji, jak zwykle, zdradziła też swój obecny status i plany na najbliższą przyszłość. Dzięki temu udało nam się uzyskać aktualizację o rozwoju Nowa gra Magikto nie jest Wiedźmin 4 Ale pierwsza odsłona nowej sagi i pierwsze duże rozszerzenie Film Cyberpunk 2077który zaplanowany jest na 2023 rok, choć w tym roku zaczniemy go oglądać.

Polska firma wyjaśniła podczas prezentacji, że nowa gra Magik Już weszła faza przedprodukcyjna Po wykonaniu wstępnych zadań śledczych. Nie podano żadnych dalszych szczegółów, kiedy ten tytuł się pojawi, ale możemy się domyślać, że jest to projekt długoterminowy ze względu na brak informacji, którymi dysponujemy.

jego rozwój w Nierealny silnik 5w wyniku współpracy z Epic Games, zaczęło już dawać pierwsze wyniki pod względem „poprawić wydajność”Jak wyjaśniła firma. Silnik ten zostanie wykorzystany również w przyszłych grach firmy, nie tylko w Magik.

ekspansja Film Cyberpunk 2077 Zacznij reklamować się w drugiej połowie 2022 r.

Z drugiej strony w programie również rozmawiano Film Cyberpunk 2077 Jego kolejny cel: Pierwsza duża ekspansja Z futurystycznej gry RPG. Będzie to nowy rozdział narracyjny, o którym nie ujawniono żadnych nowych szczegółów, ale potwierdzono, że kampania… marketing zacząć o Druga połowa 2022. Oznacza to, że od przyszłego miesiąca będziemy mogli zobaczyć informacje, zdjęcia i zwiastuny tego DLC. W tym samym oknie, w drugiej połowie tego roku, będzie dobry czas Cyberpunk: Biegacze krawędziA Anime Netflix i następna generacja kopii Wiedźmin 3: Dziki Gonzaplanowane na ostatni kwartał 2022 roku.

Film Cyberpunk 2077 Jest dostępny na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i PC. Możesz przeczytać naszą recenzję tutaj i zapoznać się z naszym przewodnikiem tutaj.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *