Nsign.tv weźmie udział w DSS Europe 2022 z iiyama

Nsign.tv weźmie udział w DSS Europe 2022 z iiyama

Na tej konferencji, która odbędzie się w Monachium w dniach 6-7 lipca, nsign.tv Kompleksowe rozwiązanie digital signage będzie wyświetlane obok ekranów jama.

Nsign.tv Podzieli się ze swoimi partnerami jamapodczas Digital Signage Summit Europe 2022 (DSS Europa), European Digital Signage Conference, która odbędzie się w Monachium (Niemcy) w dniach 6-7 lipca

W tym zorganizowanym wydarzeniu ISE A Doradztwo Invidisnsign.tv będzie obecny na stoisku nr 4 w Iiyamie na pokaz Kompleksowe rozwiązanie z ekranów cyfrowe oznakowanie Od japońskiego producenta, standardowo zintegrowana platforma programowa nsign.tv. Jest to idealne rozwiązanie komunikacyjne dla handlu detalicznego, hotelarstwa, edukacji, rozrywki, opieki zdrowotnej, korporacyjnych i innych rynków.

Rozwiązanie, oprócz wyeliminowania konieczności stosowania zewnętrznych odtwarzaczy, pozwala m.in. na podzielenie ekranu na wiele stref, zwiększając produktywność, czy też łączenie prawie różnych ekranów w celu stworzenia dowolnego rodzaju ściany wideo, tablicy menu lub ogromnego banera z efekt wow.

Odbywa się to poprzez synchronizację treści bez potrzeby dodatkowej instalacji lub okablowania, co zmniejsza koszty instalacji i przyspiesza realizację projektu. Ponadto umożliwia interakcję z odbiorcami poprzez odtwarzanie treści za pośrednictwem IOT (czujniki, NFC, kod QR, kamery…).

„Cieszymy się, że możemy być w DSS Europe z naszymi partnerami iiyama, aby zaprezentować rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które umożliwia małym, średnim i dużym firmom oraz markom tworzenie, planowanie i odtwarzanie treści multimedialnych w ich sieci ekranowej przy użyciu jednego potężnego rozwiązania. serwis w zakresie jego konfiguracji i konserwacji”, wyjaśnia Finały Tony’egoprezes nsign.tv.

DSS Europe będzie również publicznym pokazem Mateusz Marshall Jako nowy Business Development Manager dla nsign.tv w Europie.

Ze swojej nowej pozycji i w celu promowania nowej fazy międzynarodowego rozwoju firmy, Matthias skoncentruje się na rozwijaniu działalności firmy na kluczowym rynku, takim jak Europa, gdzie firma ma już partnerów i realizowane projekty we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech. , Polska, Portugalia…

Podobał Ci się ten artykuł?

Zasubskrybuj nasz kanał RSS, a niczego nie przegapisz.

Inne artykuły na temat DSS Europe 2022, Iiyama, Integrated Systems Events, Invidis Consulting, Nsign.TV

Inne powiązane artykuły

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *