O czym jest 1670? Wyjaśniono serial Netflix

O czym jest 1670?  Wyjaśniono serial Netflix
Juana Ignacio Buscato

1670, nowy polski serial komediowy satyryczny, miał swoją premierę w serwisie Netflix. Oto, co musisz wiedzieć, począwszy od tematu i obsady, a skończywszy na recenzjach i tym, czy warto obejrzeć.

Netflix może być najbardziej znany z seriali takich jak Stranger Things, Wednesday i Bridgerton, ale to także skarbnica międzynarodowych programów i filmów: wystarczy spojrzeć na Squid Game, najczęściej oglądany program streamingowy wszechczasów.

Ale to nie koniec. Istnieje wiele koreańskich dramatów, które możesz oglądać, takich jak The Glory, Sweet Home i Mask Girl; Dark był krótkim serialem towarzyszącym Stranger Things. Są też seriale takie jak Lupin, La Casa de Papel i Ares.

Artykuł kontynuowany po reklamie.

1670 już cieszy się zainteresowaniem widzów, choć pewnie niewiele o nim wiedzą, więc oto podsumowanie.

Co to jest seria 1670?

1670 opowiada o „szalonym szlachcicu, który zmaga się z rodzinnymi sprzeczkami i konfrontacjami z chłopami, chcąc stać się najsłynniejszą osobą w Polsce”.

Satyryczna komedia napisana przez Jacoba Rosselló wyraźnie podąża za podejściem „co robimy w cieniu” i „nasza wiedza oznacza śmierć”.

Według opisu Wirtualne mediama miejsce – jak się domyślacie – roku 1670.Jan, głowa rodziny szlacheckiej i właściciel (mniejszej) połowy miasta Adamczynia, marzy o wpisaniu się w historię Polski, najpotężniejszego państwa świata.„Z opisu wynika.

Zarejestruj się za darmo w Dexerto i zyskaj:

Zobacz mniej reklam|Tryb ciemny|Oferty dotyczące gier, telewizji, filmów i technologii

Artykuł kontynuowany po reklamie.

Jego pasmo sukcesów życiowych utwierdza nas w przekonaniu, że podąża właściwą drogą. Przecież odziedziczył wszystko, co miał, a resztę zarobił ciężką pracą swoich chłopów. Jego ambitne plany zostają jednak pokrzyżowane przez trudną codzienność właściciela ziemskiego.„.

Personel 1670

W obsadzie 1670 znajdują się:

  • Bartłomiej Toba w roli Jana-Paula Adamczewskiego
  • Katarzyna Hermann w roli Zofii
  • Martina Pieczkowska jako Anela
  • Michał Palicki jako Stanisław
  • Michaił Sikorski jako Jakub
  • Andre Clack jako Andre
  • Dobromir Demicki w roli Bogdana
  • Kirill Petrochuk jako Maciej

1670 ocen: Czy warto oglądać?

Film 1670 uzyskał 100% oglądalności w serwisie Rotten Tomatoes. Pomimo braku oceny krytycznej, recenzje były bardziej zróżnicowane.

W decyzji napisano:Pierwszy odcinek „1670” miał być jednominutowym filmem dokumentalnym, ale ledwo nas rozśmieszył. Powodem nie jest bariera językowa, ale fakt, że satyra jest przesadzona i nieprecyzyjna„.

Artykuł kontynuowany po reklamie.

„Recenzja Geek” napisała również: „Podobnie jak zbyt często opowiadany dobry żart, powieść z 1670 roku szybko traci swój urok i atrakcyjność. Widzieliśmy już takie komedie, ale „1670” nie dorównuje wielu z nich ani się nie wyróżnia. Zawsze to świetna zabawa, ale na pewno nie jest to dobry maraton„.

W bardziej pozytywnej recenzji Leisure Byte napisał: „Jeśli lubisz oglądać komedie satyryczne lub treści mockumentalne, pokochasz tę serię„.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *