O czym jest „Johnny”, niezwykle popularny polski film na Netfliksie

O czym jest „Johnny”, niezwykle popularny polski film na Netfliksie
Historia byłego więźnia, który zostaje przyjęty przez księdza i odmienia jego życie.

Platforma dodała właśnie do swojego katalogu polski film, który w ostatnich dniach stał się jednym z najchętniej oglądanych filmów, wspinając się do pierwszej dziesiątki. Opis filmu: Po wysłaniu do pracy w nakazanej przez sąd rodzinie zastępczej były skazaniec nawiązuje przyjaźń ze współczującym księdzem, który zmienia jego życie.

Historia Jasio Opowiada o przeżyciach Patricka „Patricka” Galewskiego, Były więzień całkowicie odmieni jego życie, gdy na jego drodze stanie pastor Jan Kaczkowski, spychając go na ścieżkę miłości i poddania. Johnny opiera się na relacji, którą ci dwaj mężczyźni stworzyli w pewnym momencie swojego życia. Film wyreżyserował Daniel Jarozek, a scenariusz napisał Maciej Krzyzewski, który z kolei napisał oryginalną powieść, na której oparty jest tytuł. To właśnie ten człowiek znał prawdziwych bohaterów tej sprawy i zapisał to na swoich kartach. Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan to aktorzy, którzy ożywiają głównych bohaterów 120-minutowego filmu, który obecnie zajmuje drugie miejsce w pierwszej dziesiątce rankingu Netflix.

Patricka i księdza łączy nierozerwalna więźFacundo Chaveza Rodrigueza

Historia zaczyna się, gdy chłopiec zostaje aresztowany podczas napadu i zapada decyzja, że ​​zamiast trafić do więzienia, będzie odbywał karę w ośrodku dla nieuleczalnie chorych, gdzie poznaje ojca Jana. Ksiądz z kolei cierpi na nieuleczalną chorobę i nie robi nic poza tym. Zostało sześć miesięcy życia. Jednak Patrick na początku filmu, gdy dotrze do tego centrum, okazuje ogromny opór i nie rozumie, jaka będzie jego misja w tym miejscu. Jednak dzięki działaniom Johnny'ego młody człowiek na nowo zastanawia się i może przystąpić do planu naprawczego.

W ten sposób chłopiec pomaga w kuchni (gdzie odnajduje swoje prawdziwe powołanie) i czyta starszym osobom, którym towarzyszy. Zna miłość poprzez Anitę. Jasio To poruszająca historia odkupienia, drugiej szansy, ale także tego, jak dzięki współczuciu można budować prawdziwe i trwałe więzi międzyludzkie. To jeden z tych filmów, które warto obejrzeć mając w pobliżu pudełko chusteczek, a bardzo mocno poruszy.

David Ogrodnik i Piotr Trojan w roli tych dwóch mężczyznFacundo Chaveza Rodrigueza

Prawdziwa historia koncentruje się wokół życia Patryka, który także był człowiekiem uzależnionym, któremu udało się pozbyć tych nałogów dzięki wsparciu, jakie znalazł u księdza. Ksiądz Jan opiekował się nieuleczalnie chorymi, w większości chorymi na nowotwory, a w 2009 roku wybudował szpital pomocy potrzebującym, który działa do dziś.

Uzupełniają obsadę Jasio Beata Zigarlica, Grażyna Polka, Maria Pakulnis, Joachim Lamza, Marta Stalmirska, Jakub Nosiadek, Anna Demna, Witold Dębicki i inni.

Czytaj:

„Man on Fire”: film z Denzelem Washingtonem staje się serialem dla Netflix
5 długo oczekiwanych filmów, które warto obejrzeć w kwietniu na platformach streamingowych
„Fargo”: pierwsze zdjęcia z Jonem Hammem i wszystko, co wiemy o piątym sezonie

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *