„Obudź się”, polski thriller, który zapowiada się na nowe uzależnienie od Netflixa

Awake opowiada historię młodej kobiety, która wchodzi do kliniki.

Netflix prezentuje nową serię polskiego rodowodu, która już odniosła sukces. “Wstań”, to trzymająca w napięciu opowieść, która już porwała publiczność własną historią, w której występuje młoda kobieta, która musi przejść przez trudny czas.

“Wstań” Historia opowiada o Gulce, młodej nastolatce, która zaczyna leczyć się z powodu amnezji, ponieważ cierpi na tę konsekwencję po śmierci swojej rodziny w wypadku samochodowym.

Młoda kobieta przebywa w zakładzie i zaczyna wątpić w rzeczywistość, która tam mieszka, w dodatku miewa w nocy dziwne sny, które sprawiają, że wątpi we wszystko, co dzieje się w jej życiu. Ale spotyka też grupę ludzi, którzy tam są i razem z nimi będzie szukał prawdy.

leniwy obrazek

“Wstań”

Gulka podejrzewa, że ​​jest traktowana, ze względu na wiele głosów, które słyszy na co dzień. To, że to miejsce ma szczególne aspekty i wtedy zdają sobie sprawę, że ta kategoria młodych ludzi ma coś wspólnego: ich stronę artystyczną, ale po tragicznych historiach stracili swoje zdolności.

Więc podejrzenia są większe. Serial opowiedziany jest w stylu starszego brata, w którym śledzisz losy każdego z młodych ludzi tworzących tę trzymającą w napięciu historię, która oddaje każdą minutę rozdziałów.

Po tragicznym wypadku nastolatka z amnezją próbuje odbudować swoje życie w specjalistycznej klinice, ale zaczyna wątpić w jej niezwykłe leczenie. Opis z Netflix o nim “Wstań.”

25 sierpnia odbyła się premiera tego polskiego serialu, który już znajduje się w rankingu najchętniej oglądanych na platformie. W tej chwili jest tylko jeden sezon, ale mówi się już o szansie na drugą część, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Zobacz też:

Historia stojąca za „The Postcard Killer”, thrillerem, który stał się wściekłością na Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *