Ocena: We Can Speak Again, Passapalabra i reszta świata idą w górę, a niezapomniana podróż El Pulaco staje się hitem

Ocena: We Can Speak Again, Passapalabra i reszta świata idą w górę, a niezapomniana podróż El Pulaco staje się hitem

Sobota 2 lipca PH możemy porozmawiać Dzisiaj znowu pojechałem, podczas gdy hasło Związany z El Trece i filmem Megalodon. W tym samym czasie, reszta świata w porównaniu do zeszłego tygodnia.

w Ameryce, prawdziwe sekrety Prowadził dzień sygnału ze średnią 1,8, pomimo dużego spadku w porównaniu z poprzednią transmisją (2,5). śledzić wiadomości z Ameryki s pasja z 1.7. El Polaco Niezapomniana wyprawa prowadzona przez El Polaco, która uzyskała wynik 1,2 i wylądowała w porównaniu do poprzedniej średniej.

PH możemy porozmawiać Uzyskał średnio 8,4 punktu, jedną dziesiątą swojego poprzedniego wyniku, i nadal znajduje się w pierwszej piątce tego dnia. W tej audycji witał gości Andy Kusnetzoff Dziennikarz i nadawca Erica Fontanadla aktorki Sabrina Rogasdla artysty dziecięcego Diego TobaPiosenkarz Leo Garcia Już modelka Sofia „Jujuy” Jimenez.

Żyję dla ciebie miara 1.7, nieustępliwy 2.2, Po południu dziewiątego dnia Zdobyłem 1,1 punktu. reszta świata Mierzył średnio 4,5. hasło Działanie 7.3.

Ocena: Wszystkie sobotnie numery

pierwsza piątka

możemy rozmawiać (Telefe) był najczęściej oglądanym tego dnia z wynikiem 8,4. hasło (telefon) i Megalodon (trzynaście) Zajęli drugie miejsce z 7,3 pkt. Z drugiej strony zajął trzecie miejsce Dobry kłamca (trzynaście) O 6,3 pkt. Zajął czwarte miejsce Simpsonowie (Telefe) z wynikiem 5,6 pkt, a na ostatnim miejscu za szybki i zły (Altris) z łącznym wynikiem 5,4 punktu.

Dziewięć najczęściej oglądanych to nieustępliwy Z wynikiem 2,2 punktu. w Ameryce, prawdziwe sekrety Zdobył 1,8 punktu i zajął pozycję najchętniej oglądanego sygnału. W telewizji publicznej podium było w rękach Profesjonalne Stowarzyszenie Tenisistów Z 0.9 i w Net TV, moja pulchna piękność Doszedł do 0,4 punktu.

Średnie 7

zatem, Dziś znów w rękach Telefe z 6,2. Trzynastka zajęła drugie miejsce z wynikiem 5,3. Trzecie miejsce przypadło Ameryce z wynikiem 1,7. Czwarty El Nueve z 1.3. Piąte miejsce zajęła Telewizja Publiczna z wynikiem 0,4 punktu, a ostatnie Net TV z wynikiem 0,2 punktu.

Może Ci się spodobać

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *