Oczekuje się, że baza National Business Roundtable sięgnie 3,5 miliona dolarów

Oczekuje się, że baza National Business Roundtable sięgnie 3,5 miliona dolarów

Ze swojej strony 35 krajowych firm weźmie udział w międzynarodowym okrągłym stole biznesowym, z obecnością 18 kupców z Niemiec, Argentyny, Stanów Zjednoczonych, Węgier, Polski, Francji, Meksyku, Holandii, Szwajcarii i Nowej Zelandii.

(Agraria.pe) Od wczoraj do 16 lipca w Lima Convention Center w San Borja odbędą się Targi Kakao i Czekolady 2023, w swojej pierwszej międzynarodowej edycji, we współpracy z Salon du Chocolat Paris i Włochami jako gościem honorowym kraju .

W festiwalu bierze udział ponad 200 wystawców producentów kakao i ekspertów od czekolady z Peru i innych krajów. Wydarzenie jest wielką szansą dla wszystkich podmiotów w łańcuchu, aw szczególności dla drobnych producentów z gospodarstw rodzinnych.

W ciągu czterech dni imprezy odbędą się cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenia, takie jak Latynoamerykańskie Forum Kakao i Czekolady, Chodemos, Ogólnopolski Okrągły Stół Biznesu, Międzynarodowy Okrągły Stół Biznesu, Czekoladowe Suknie, Peruwiański Konkurs Czekoladowy, IV Konkurs Rzeźby , wśród innych działań Ogromne znaczenie. Ponadto uhonorowani zostaną zwycięzcy Konkursu Jakości Kakao.

Za pośrednictwem Komisji ds. Promocji Eksportu i Turystyki Peru (PromPerú) zorganizowano Międzynarodową Okrągłą Stół Biznesu, w której weźmie udział 35 firm krajowych, w obecności 18 kupców z Niemiec, Argentyny, Stanów Zjednoczonych, Węgier, Polski, Francji , Meksyku, Holandii, Szwajcarii i Nowej Zelandii. Wszystkie zostały zorganizowane przez biura handlowe PromPerú Abroad (OCEX) w celu promowania umiędzynarodowienia naszych produktów.

Również w sobotę 15 lipca odbędzie się Ogólnopolska Rada Biznesu z udziałem ponad 20 krajowych kupców, którzy będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjną i jakościową ofertą ponad 80 producentów i mikroprzedsiębiorstw. Wiceminister przemysłu i produkcji MYPE Carla Paula Sosa Villa powiedziała, że ​​podstawowe oczekiwania negocjacyjne to 3,5 miliona funtów.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *