Od angielskiego dla trenerów piłki nożnej po hiszpański z miłości: EBC Dylan pomaga wyeliminować problem językowy

BERGEN OP ZOOM – Jeden przychodzi po miłość. Drugi chce zrobić wszystko, co w jego mocy, dla tej nowej pracy za granicą. Ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: irytujący problem językowy. Pomagają z EBC Talen. Teraz nawet korona jest cyfrowa. „Nigdy nie myślałem, że to będzie dobre” – mówi właścicielka Lisbeth von Kerkove.

Trzydzieści pięć lat temu Van Kerkhove założył firmę językową. Pay ma teraz 40 pracowników. Dzięki sieci od 50 do 60 freelancerów w kraju firma ta jest godna zaufania. Ponieważ chociaż firma EBC Dylan rozpoczęła swoją działalność w Bergen of Zoom, jest teraz dobrze znana w Randstadt i Holandii Północnej. „Mamy klientów od Ministerstwa Rolnictwa do Ministerstwa Żywności” – mówi Van Kerkhove.

Piętnaście języków

EBC, czyli angielski dla Business Center, już dawno przestał poruszać ten temat. Odkąd firma rozpoczęła nauczanie języka angielskiego w 1985 roku, teraz możesz tam chodzić w mniej niż piętnastu różnych językach. Ludzie wracają do EBC Dylan w Guildermanslan w Bergen of Zoom z różnych powodów. „Od mechanika, który musi naprawiać maszynę na zewnątrz, do kogoś, kto idzie na rozmowę kwalifikacyjną”.

Ale wszyscy mają jedną wspólną cechę: chcą doskonalić swoje umiejętności językowe. Chociaż Van Kerkhove we wczesnych latach wierzył, że potrzeba angielskiego zmniejszy się dzięki lepszej edukacji, nadal był to język, którego pragnęła większość uczniów. „Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić piwo na balkonie, czy przeprowadzić rozmowę biznesową z klientem, jest zupełnie inaczej”.

Wielu klientów korporacyjnych

Dlatego wydawcy EBC koncentrują się głównie na klientach biznesowych. Holendrzy działają na całym świecie. Widzimy również duże zapotrzebowanie w języku rumuńskim i polskim. Dzieje się tak, ponieważ firmy polskie i rumuńskie mają swoje oddziały lub zatrudniają pracowników. ”

Możesz jednak zobaczyć również osoby. „Niedawno mieliśmy ucznia, który chciał nauczyć się francuskiego ze względu na swoją synową, która jest Francuzem. Szkolimy również profesjonalnych piłkarzy”.

EPC jest w koronie

W związku z kryzysem korony, biznes zmienił się dramatycznie w krótkim okresie. „Obecnie dużo uczymy się online. Na początku byliśmy sceptyczni. Ale radzi sobie zaskakująco dobrze”.

Nawet gdyby korona wywróciła sprawy do góry nogami, Van Kerkhove nie pozwoliłby, aby 35. rocznica minęła w ten sposób. Tydzień obchodów organizuje od 23 do 27 listopada z bezpłatnymi warsztatami językowymi i testami. Możesz zarejestrować się za pośrednictwem strony www.ebc.nl

35-letni EBC Dylan z Bergen of Zoom poprowadzi bezpłatne warsztaty w dniach 23-27 listopada. © EPC

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *