Od kościoła do TikTok: Historia polskiego pastora Adama Kotasa odprawiającego „wirusowe” msze | sieci społecznościowe | zabawa

w portale społecznościowe Istnieją dosłownie wszystkie rodzaje treści. od wszystkiego. Nawet ci, którzy chcą czytać lub słyszeć „Słowo” AllahWe wszystkich rodzajach formatów możesz znaleźć twórców treści, którzy Cię zadowolą cyfrowa potrzeba W tym samym czasie moja dusza.

Jedną z postaci, która zasłynęła w tej kategorii, jest ojciec Adam Kotaś, polski zakonnik, który używa wirtualnych platform do transmisji nagrań na żywo i transmisji dla swoich odbiorców. W jego filmach niezwykłe są sposoby, w jakie przekazuje orędzia biblijne, które są zabawne dla jego wyznawców.

Większość fragmentów kapłana można znaleźć w: TIK Tokchociaż dzisiaj wyszukiwanie nie znalazło oficjalnego profilu Kotas, ale istnieje wiele kont, które go udostępniają kreatywne kazania. Jednym z nich jest konto Umieść tweetaKtóry gościł filmy ojca od stycznia tego roku. Inne konto to Panie chroń ją. Ale we wszystkich jego postach czytane są wszelkiego rodzaju wiadomości: niektórzy internauci wspierają go i mają nadzieję, że jeden z jego fanów stanie twarzą w twarz.

Rozdał pieniądze „tym, którzy ich najbardziej potrzebują”, i był to akt hojności amerykańskiego rapera 6ix9ine podczas jego wizyty w Ekwadorze.

Według notatki gazety TysiącleciePochodzący z Meksyku Adam Cotas urodził się w Polsce 15 listopada 1984 roku i w bardzo młodym wieku wstąpił do Kościoła katolickiego. Wiele lat później zdecydował się przenieść do Meksyku, gdzie stopniowo opanował hiszpański.

Według peruwiańskich mediów La República Adam został członkiem diecezji Santa Rosa w Kalifornii, gdzie otrzymał święcenia kapłańskie. Później podmiot ten ogłosił odejście z Kościoła katolickiego i przystąpienie do Kościoła polskokatolickiego. Według oficjalnego oświadczenia fundacja poinformowała, że ​​dowiedziała się o nagraniu wideo, w którym polski ksiądz twierdzi, że „przyłączył się do Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego i został z nimi uwięziony”.

Ekwador w drodze do ucieczki przed księżmi pedofilami?; Kościół twierdzi, że ma w tym względzie zerową tolerancję.

Biorąc pod uwagę ten fakt, diecezja Santa Rosa stwierdza: „Kościół rzymskokatolicki nie jest w komunii z Polskim Narodowym Kościołem Katolickim”zatem, „Adamowi Cottasowi zabrania się sprawowania jakiegokolwiek sakramentu lub jakiejkolwiek innej służby w imieniu Kościoła katolickiego” Ogłoszone w oświadczeniu, meksykańskie media podały dyskusja.

Z pandemia 2020 Wraz z nadejściem wirtualizacji wiele parafii zdecydowało się przenieść swoich odbiorców przez Internet i sieci społecznościowe. Tu zaczęła się sława tego księdza, który postanowił zostać tiktokerem, aby dalej głosić słowo.

’Hej mała. Kocham cię: Była królowa Guayaquil Careem Borja jest już w domu ze swoim synem Mateo

Ksiądz potwierdza na swoich portalach społecznościowych, że nie został ekskomunikowany. Ojciec „zdrajca”, jak go niektórzy nazywają, przyznaje, że nadal może przyjmować Eucharystię. Jego wypowiedzi zwiększają interakcję tysięcy internautów, dzięki jego sposobowi opowiadania katolickich fragmentów, które dla wielu stanowią przyjemniejszą publiczność. Uważają go nawet za pewnego rodzaju artystę Wyświetlacze Wstań.

„Używam humoru i zaraźliwego daru mojego wzburzonego śmiechu, aby wyciągnąć ludzi z każdej frustrującej lub niespokojnej sytuacji, w jakiej się znajdują. Bóg dał mi tak wiele darów, a jednym z tych darów jest wyjątkowa umiejętność pocieszania ludzi i czynienia ich zapomnij o swoich problemach, kiedy przychodzą do kościoła, aby zatankować i nabrać sił, by iść dalej, idź dalej Chodź!”, wyjaśnia pobożny, rzucając okiem na diecezję Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.